Helena Vondrackova zdradziła sekret na wieczną urodę. W nietypowy sposób spala tłuszcz

Helena Vondrackova mimo upływu lat nadal imponująco prezentuje się na estradzie. Czeska piosenkarka zdradziła swój przepis na piękny wygląd.

Helena Vondrackova nie bez powodu nazywana jest "królową czeskiej piosenki". Kiedy za naszą południową granicą zmieniały się rządy, nastroje polityczne, a nawet doszło do rozłamu kraju na dwie części, piosenkarka przez cały czas zdołała utrzymać się na szczycie popularności. Czeska supergwiazda mimo upływu lat, nadal zachwyca fanów wyglądem. Jak to robi?

Zobacz wideo Najpopularniejsze covery polskiej muzyki

Helena Vondrackova zdradziła przepis na wieczną urodę

Helena Vondrackova zdradziła niedawno swój przepis na wieczną urodę. Artystka przyznaje, że ma pewne triki, które pomagają jej w dalszym ciągu olśniewać fanów swoim urokiem. "Trochę sportu, trochę pracy, a po 17.00 nic nie jeść. To wcale nie jest takie trudne!" - powiedziała artystka w rozmowie z Telemagazynem. Vondrackova ponadto stara się używać tylko i wyłącznie sprawdzonych kosmetyków, które dobrze reagują z jej skórą.

Dużo się ruszam. Tłuszcz spalam przy pieleniu i kopaniu grządek w moim ogromnym ogrodzie. Na zakupy jeżdżę rowerem. Codziennie ćwiczę w domowej siłowni, gram w tenisa. Jem wszystko, ale w małych ilościach. Pamiętam za to o dużych śniadaniach. Byle bez masła, które ograniczam. Podobnie jak alkohol. Raz na jakiś czas pozwalam sobie na lampkę czerwonego wina - wyznała artystka w rozmowie z "Rewią".

Vondrackova występowała z najlepszymi

Helena Vondrackova karierę rozpoczęła jeszcze w latach 60. W 1964 roku piosenkarka wygrała konkurs "Szukamy nowych talentów", a jeszcze w tym samym roku wydała na świat utwór "Czerwona rzeka". W latach 70. Vondrackova zjeździłą z koncertami niemal cały świat. Występowała na scenach m.in. z Arethą Franklin, Josephine Baker i Jimmym Hendriksem, co wyznała w swojej biografii "Wspominam i niczego nie żałuję".

Helena VondrackovaHelena Vondrackova KAPiF

Helena VondrackovaHelena Vondrackova KAPiF

Helena VondrackovaHelena Vondrackova KAPiF

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.