Michał Szpak tłumaczy powód nieobecności na Marszu Równości. Zwrócił się do fanów

Michał Szpak w najnowszym poście na Instagramie zwrócił się do fanów, którzy wzięli udział w Marszu Równości. Jest z nich dumny.

Michał Szpak należy do grona celebrytów, którzy od samego początku kariery stawiają na pokazywanie wyraźnego wizerunku i otwarcie wyrażają poglądy. Wspiera społeczność LGBTQ+, jednak długo sam się nie otwierał na temat własnej orientacji seksualnej. Ostatnio wyznał, że jest panseksualny i chciałby w przyszłości założyć rodzinę. Jak na razie pozostaje jednak przy rozwijaniu kariery i budowaniu relacji z fanami. Zwrócił się do nich w pięknym poście.

Zobacz wideo Górniak opowiedziała o współpracy ze Szpakiem. „Było dużo znaków zapytania"

Michał Szpak zwrócił się do uczestników Marszu Równości 

17 czerwca w Warszawie odbył się Marsz Równości, w którym wzięło mnóstwo osób, w tym celebrytów. Niestety, na miejscu nie mógł się zjawić Michał Szpak, który obecnie jest w trasie koncertowej. Znalazł jednak chwilę, aby odezwać się do fanów. Wysłał im mnóstwo miłości i przyznał, że jest z nich dumny. 

Jest sobota dzień, w którym Warszawa świętuje wolność i rozsyła jej wici do wszystkich wspaniałych miast! Nie mogę wziąć czynnego udziału, gdyż jestem w trasie, jednak ślę do was wielką miłość i dumę! Ściskam was wszystkie cudowne bestie i "całuję was w samo serce"! Może uda mi się przynajmniej zawitać na jakiś afterek - pisał Michał Szpak na Instagramie.
 

Michał Szpak emocjonalnie o społeczności LGBTQ+

W ubiegłym roku Michał Szpak również opublikował wpis związany z Miesiącem Dumy. Odniósł się w nim do sytuacji osób nieheteronormatywnych w Polsce i zaapelował. "Potrzebujemy świata wolnego od stygmatu winy i piętna wstydu. Potrzebujemy bezpiecznego świata pełnego czułości, przyjemności, namiętności i rozkoszy! Świata utkanego z twoich marzeń i fantazji, w którym twoje istnienie jest czystą rozkoszą" - pisał wówczas Szpak.

Więcej o:
Copyright © Agora SA