Mama Ginekolog pozbywa się luksusowej willi za dwa i pół miliona. Dom nie był wymarzonym

Mama Ginekolog wystawiła na sprzedaż dom w warszawskim Wawrze. Cena może niektórych zwalić z nóg. Lekarka oferuje 174 metry kwadratowe luksusu.

Mama Ginekolog nie ukrywa, że od lat żyje w znakomitych warunkach. Na jej Instagramie możemy znaleźć kilka ujęć z wnętrza, w którym mieszka razem z bliskimi. Nie brakuje nowoczesnych i wyszukanych mebli. Nieruchomość w Wawrze została wybudowana w 2022 roku, a teraz widzimy, że jest wystawiona na sprzedaż. Sochacki-Wójcicka podzieliła się z fanami powodem takiej decyzji.

Zobacz wideo Zapytaliśmy Agnieszkę Woźniak-Starak o Mamę Ginekolog. "Nie śledzę, nie znam"

Mama Ginekolog po roku sprzedaje dom. Jest warty więcej niż dwa miliony

Posesja lekarki ma 174 metry kwadratowe i zajmuje działkę o powierzchni 392 m kw. W nieruchomości znajdziemy sześć pokojów. Na parterze znajdziemy duży korytarz, przestronną kuchnię z jadalnią i wyjściem na ogród oraz toaletę gościnną. Pierwsze piętro zostało z kolei przeznaczone na pokój telewizyjny, biurowy, garderobę oraz łazienkę. Na drugim piętrze jest natomiast kolejna łazienka, a także dwa pokoje dziecięce. Dom Mamy Ginekolog został wystawiony na sprzedaż za dwa i pół miliona złotych. Cena metra kwadratowego wynosi zatem 14 368 zł. Lekarka otrzymała od obserwatora pytanie: "Dlaczego sprzedajesz dom?". Na odpowiedź właścicielki posesji nie trzeba było długo czekać.

Screen z IG Mamy GinekologScreen z IG Mamy Ginekolog https://www.instagram.com/mamaginekolog/

Ponieważ chcemy mieszkać w innej dzielnicy, bliżej szkoły. Bardzo lubię ten dom, ale moim marzeniem od zawsze było, aby mieszkać gdzie indziej i to marzenie chcę spełnić. Poza tym nawet się cieszę na kolejne urządzanie domu, lubię to - odpowiedziała na InstaStories.

Mama Ginekolog niedawno informowała media o kolejnym ważnym wydarzeniu w jej życiu

Lekarka wyszła za Jakuba Wójcickiego w 2013 roku. Po 10 latach małżeństwa para postanowiła urządzić drugie, bardzo huczne wesele. Dzięki nieszablonowej aranżacji wnętrza goście mogli poczuć się jak w cyrku. Mama Ginekolog poinformowała o tym na Instagramie. "Zaczynamy… Dziesiąta rocznica ślubu nadchodzi wielkimi krokami" - napisała influencerka, pokazując romantyczne nagranie z ukochanym. Co ciekawe, Sochacki-Wójcicka założyła na drugie wesele suknię ze ślubu. Tę samą, którą miała na sobie 10 lat temu.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.