Dobrowolski źle potraktował Dodę. Ochman staje w jego obronie. Otwarcie mówi, jak było

Krystian Ochman odniósł się do ataków na Mikołaja Dobrowolskiego i opowiedział o swoich doświadczeniach w pracy z kontrowersyjnym reżyserem. Okazuje się, że podczas projektów obyło się bez słownej agresji i złości. Wokalista stanął w obronie skonfliktowanego z Dodą mężczyzny.

Wokół osoby Mikołaja Dobrowolskiego zrobiło się naprawdę głośno. Reżyser musiał stawić czoła fali krytyki po tym, jak Doda opublikowała na swoim instagramowym koncie przejmujące nagranie. Oskarżyła go używanie niecenzuralnych słów i wulgarność. Krystian Ochman zabrał głos w sprawie i stanął po stronie reżysera. Menedżer artysty również broni Dobrowolskiego.

Zobacz wideo Daria o Eurowizji i Krystianie Ochmanie

Krystian Ochman ocenił współpracę z Mikołajem Dobrowolskim. Artysta nie czuje się skrzywdzony

Mikołaj Dobrowolski od lat angażowany jest do wielu prestiżowych projektów. Mężczyzna dobrze znany jest eurowizyjnej publiczności - odpowiadał m.in. za reżyserię występów między innymi Rafała Brzozowskiego i Blanki w tymże konkursie. Do tej pory nikt nie narzekał na współpracę z Dobrowolskim i na jaw nie wyszły żadne afery. Wszystko zmieniło się piątego czerwca. Na instagramowym koncie Dody pojawiło się przejmujące nagranie. Artystka była zapłakana i oskarżyła reżysera o bardzo złe traktowanie. Wyznała, że dłużej tego nie wytrzyma. Do nieprzyjemnego zajścia miało dojść podczas kręcenia wizualizacji przed recitalem na 60. Krajowym Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu.

Krystian Ochman broni Mikołaja Dobrowolskiego. Uważa, że ich współpraca należała do udanych

Krystian Ochman powiedział, co myśli o współpracy z budzącym skrajne emocje reżyserem. Stanął po stronie Dobrowolskiego. Stwierdził, że mężczyzna nigdy nie zachowywał się niestosownie. Mało tego - według artysty jego zachowanie należało do naprawdę dobrych. Nie było tam miejsca na agresję i przekleństwa. Warto jednak podkreślić, że dobre doświadczenia Ochmana, nie wykluczają tego, że mógł niestosownie zachować się wobec Dody.

Współpracę z Mikołajem na Eurowizji wspominam bardzo dobrze. Zawsze był przygotowany, merytoryczny i miły. Nawet jeśli się w czymś nie zgadzaliśmy, to zawsze osiągaliśmy kompromis - powiedział Krystian Ochman w rozmowie z portalem Plejada.

Słowa artysty potwierdził jego menedżer. Ten wielokrotnie pracował już z Dobrowolskim. Ani razu nie zauważył, aby reżyser zachowywał się niestosownie. Podopieczni Macieja Durczaka również nie czują się skrzywdzeni. Nigdy nie narzekali na złe traktowanie przez Dobrowolskiego.

Mikołaj Dobrowolski pracuje w telewizji od lat, więc współpracowałem z nim na wielu polach i mogę powiedzieć od siebie, że nigdy nie miałem z nim żadnej krzywej sytuacji. Nigdy niczego złego ja ani moi artyści nie doświadczyliśmy z jego strony - wyznał Maciej Durczak w wywiadzie z portalem Plejada.
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.