W Cannes plotkowano o jego niechlujstwie. Johnny Depp po festiwalu ma problemy zdrowotne. Odwołał koncerty

Johnny Depp ma dla fanów smutną wiadomość. Przez problemy zdrowotne musiał odwołać koncerty.

Nie tak dawno minął rok od zakończenia procesu dekady Johnny'ego Deppa i Amber Heard. Aktor pozwał byłą żonę o zniesławienie i po długiej batalii sądowej udało mu się wygrać. Przy okazji bardzo ucierpiał wizerunek Heard, która stała się persona non grata w Hollywood. W tym czasie Depp wciąż żyje w blasku fleszy i raczej nie może narzekać na brak zajęć. Ostatnio po raz pierwszy od dawna pojawił się na czerwonym dywanie przy okazji festiwalu Cannes, gdzie można było zauważyć sporą metamorfozę. Teraz artysta chciał się skupić na zespole. Zdrowie pokrzyżowało mu plany.  

Zobacz wideo Jak wyglądało małżeństwo Deppa i Heard? Oto najmocniejsze momenty z zeznań świadków

Johnny Depp skręcił sobie kostkę

Johnny Depp ledwo wrócił do publicznego życia, a już musi się od niego odsunąć. Na Instagramie pojawiło się oświadczenie, z którego dowiadujemy się, że jakiś czas temu poważnie uszkodził sobie kostkę. Z dnia na dzień towarzyszył mu coraz silniejszy ból, dlatego skonsultował się z lekarzami. Ci nie mieli dobrych wieści. Zalecili mu, aby w najbliższym czasie odpoczywał i unikał podróży.

Moi drodzy przyjaciele. Przykro mi to mówić, ale skręciłem kostkę, co jest okropne. Wszystko zaczęło się od delikatnego urazu, a między Cannes a Royal Albert Hall było już coraz gorzej. Kilku lekarzy zdecydowanie zasugerowało, abym na razie unikał jakiejkolwiek aktywności, dlatego niestety nie mogę w tej chwili podróżować - czytamy w oświadczeniu opublikowanym na Instagramie.

Johnny Depp odwołuje koncerty

Johnny Depp w 2015 roku założył grupę muzyczną z Alice Cooperem i Joem Perrym Hollywood Vampires. Zespół wydał już dwa albumy i uwielbia grać na żywo. Mieli zamiar dać kilka koncertów w Stanach Zjednoczonych, jednak stan zdrowia Deppa pokrzyżował im plany. Wiadomo, że koncerty zostaną wznowione na koniec lipca.

W związku z tym chłopakom i mnie jest bardzo przykro. Tęsknimy za wami w New Hampshire, Bostonie i Nowym Jorku, ale nie obawiajcie się, obiecuję, że przyniesiemy wam wszystkim  niesamowite show i damy z siebie wszystko na wschodnim wybrzeżu później tego lata. Wynagrodzimy tym, którzy zapłacili za te koncerty! Jeszcze raz bardzo przepraszam.

Johnny Depp odwołuje koncertyJohnny Depp odwołuje koncerty Instagram @johnnydepp

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.