Anja Rubik w czerni w Cannes. Klasa! Spójrzcie na tył sukni

Cannes jest nie tylko świętem kina, ale też mody. Anja Rubik co roku prezentuje kreacje na festiwalu we Francji. Ostatnio postawiła na klasykę, a teraz na czarną sukienkę z odważnym dekoltem.

Anja Rubik jest polską topową modelką znaną na całym świecie. Jej stylizacje to niemal zawsze uosobienie elegancji i klasy. Rubik co roku zachwyca na Festiwalu Filmowym w Cannes. Jako ambasadorka Saint Laurent stawia na kreacje francuskiego domu mody. Tym razem miała na sobie długą, czarną sukienkę na jedno ramię, z niewielkim trenem.

Zobacz wideo Anja Rubik bawiła się z Miley Cyrus na MET Gali

Cannes 2023. Anja Rubik w czarnej sukience Saint Laurent 

Anja Rubik pojawiła się na premierze filmu "Killers of the flower moon". To kryminał z Leonardo DiCaprio, Jesse Plemonsem i Robertem De Niro w rolach głównych. Na czerwonym dywanie modelka zaprezentowała się w zjawiskowej kreacji na jedno ramię projektu Anthony’ego Vaccarello, dyrektora kreatywnego domu mody Saint Laurent. Długa sukienka w czarnym kolorze wyróżniała się krótkim trenem. Anja Rubik dobrała do niej sandałki na obcasie i grubą bransoletę. Modelka pozowała wspólnie z Alessandrą Ambrosio. Zdjęcia znajdziecie w galerii na górze strony.

Anja Rubik w CannesAnja Rubik w Cannes Instagram.com/anja_rubik

Cannes 2023. Anja Rubik w jedwabnej bluzce i spodniach. Była też Sabina Jakubowicz

Wcześniej Anja Rubik pozowała na czerwonym dywanie przed premierą filmu "Monster". Wówczas wybrała nieoczywisty zestaw, składający się z jasnej, jedwabnej bluzki i czarnych dopasowanych spodni. Do stylizacji dobrała czarne klasyczne szpilki. Uwagę zwracały pomalowane na czerwono usta. Na 76. edycji Festiwalu Filmowego w Cannes pojawiła się także inna polska modelka, Sabina Jakubowicz, która miała na sobie kobaltową suknię z wycięciami. Gwiazda ma już na swoim koncie m.in. okładkę meksykańskiej edycji "Vogue'a".

W rozmowie z Plotkiem opowiedziała o tym, jak Polki traktowane są podczas tak dużych przedsięwzięć. Przyznała, że nie jest postrzegana przez pryzmat narodowości. "Dla mnie Cannes jest raczej zawsze bajką, my modelki jesteśmy zapraszane przez marki, tym razem przyleciałam tu z Boucheron. W takich sytuacjach jest się traktowanym międzynarodowo, ponad podziałami. W hotelu mignęła mi Anja Rubik. Sama nie mam kompleksów związanych z pochodzeniem, ba! Jestem z niego dumna! Jeśli komuś przeszkadza mój słowiański akcent, to jego problem" - mówiła.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.