Archie gra na pianinie. Syn Meghan Markle i księcia Harry'ego ma muzyczny talent? Wideo trafiło do sieci

Po sieci krąży nagranie, na którym książę Archie, syn Meghan Markle i księcia Harry'ego gra na pianinie. Pochodzi z serialu dokumentalnego o parze.

Archie jest pierworodnym synem Meghan Markle i księcia Harry'ego. Przyszedł na świat w 2019 roku, jeszcze kiedy jego rodzice byli pełnoprawnymi członkami rodziny królewskiej. Zrzekli się obowiązków rok później. Chłopiec jest oczkiem w głowie nie tylko dla Meghan i księcia Harry'ego, ale również dla mediów. Ostatnio pojawiło się nagranie, na którym Archie pokazuje swój talent muzyczny.

Zobacz wideo Książę Harry i Meghan Markle. Odejście z rodziny królewskiej miało swoje konsekwencje

Archie gra na zabawkowym instrumencie 

W serialu dokumentalnym "Harry i Meghan" małżeństwo ujawniło kilka nieopublikowanych wcześniej zdjęć i nagrań z życia swojej rodziny. Od czasu narodzin Archiego para rzadko pokazywała zdjęcia swoich dzieci. Zrobili wyjątek właśnie dla produkcji Netflixa. Jeden z fragmentów szóstego odcinka skradł serca internautów. 

Chodzi o moment, kiedy syn Meghan i Harry'ego zasiada do małego, zabawkowego pianina w domu Sussexów w Montecito. Chłopiec zaczyna na nim grać melodię "Twinkle Twinkle Little Star". Po chwili zaczyna również i śpiewać tę piosenkę. Maluch, ubrany w granatową bluzę z kapturem, zdecydowanie ma talent muzyczny. Internet od razu zakochał się w tym nagraniu, które zostało szeroko udostępnione przez fanów w mediach społecznościowych.

 

Meghan Markle i książę Harry dzielą się urywkami z życia w dokumencie Netflixa

W 2020 roku książęca para ogłosiła, że rezygnują z roli wysokich rangą członków rodziny królewskiej. Pozostawiono mu tytuł księcia i księżnej Sussexu. To wydarzenie wywołało kryzys w brytyjskiej monarchii. Często też nazywa się je megxitem, ponieważ wiele osób właśnie w Meghan wypatruje powodu, dla którego brat księcia Williama zdecydował się na taki krok. 

Para obecnie zamieszkuje w Stanach Zjednoczonych i rzadko pojawia się na uroczystościach w Londynie. Markle nie była obecna nawet na koronacji króla Karola III. Pozostają jednak wciąż bardzo aktywni w mediach. Ostatnio głośno się zrobiło o serialu dokumentalnym "Harry i Meghan", który opublikował Netflix. Małżeństwo opowiada w nim o kulisach swojego związku oraz odejścia z rodziny królewskiej. W programie pokazują także urywki ze swojego prywatnego życia. W jednym z odcinków pokazane jest jak Meghan pracuje w ogrodzie razem z dziećmi, a innym razem możemy oglądać, jak książę Harry gra z synem w piłkę nożną. Produkcja wywołała skrajne emocje wśród widzów. Niektórzy zarzucali, że miała na celu jedynie ocieplenie ich wizerunku i prezentuje bardzo jednostronną narrację - nikt z aktywnych członków rodziny królewskiej nie wziął w niej udziału. 

Więcej o: