Agnieszka Kaczorowska utrzymuje męża? Zabrał głos. "Nie tęsknię za zajeżdżaniem się"

Agnieszce Kaczorowskiej internauci nie od dziś zarzucają, że utrzymuje własnego męża. Sprawa zaogniła się w momencie, gdy Maciej Pela postanowił odpowiedzieć na pytania instagramowych fanów. Mężczyzna jednoznacznie zanegował, jakoby był utrzymankiem popularnej aktorki.

Spekulacje o tym, że Maciej Pela jest utrzymankiem Agnieszki Kaczorowskiej pojawiały się wśród internautów od dłuższego czasu. Mężczyzna nie ukrywa, że aktualnie zajmuje się wychowywaniem córki i większość czasu spędza w domu. Mimo tego, że małżonek aktorki odszedł od klasycznej formy pracy o ściśle określonych ramach czasowych, to cały czas działa zawodowo. Na swoim instagramowym koncie jednoznacznie zdementował wszystkie niewygodne plotki.

Zobacz wideo Agnieszka Kaczorowska o swoim życiu, kiedy została matką. "Bardzo się zmieniłam pod wpływem macierzyństwa"

Maciej Pela pracuje. Okazuje się, że działa w firmie i nie jest na utrzymaniu żony

Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela z pewnością tworzą jedną z najlepiej dogadujących się par w polskim show-biznesie. Małżonkowie poznali się w 2017 roku podczas jednej z rozmów kwalifikacyjnych. Serialowa Bożenka poszukiwała wtedy instruktora do swojej szkoły tańca i tak rozpoczęła się znajomość z Maciejem. Mężczyzna, który zawodowo zajmował się wtedy choreografią, od razu przypadł do gustu aktorce. Rok później doszło do niezwykle romantycznego ślubu, a szczęśliwe małżeństwo trwa do dziś. Para ma niespełna czteroletnią córkę Emilkę, której poświęca ogrom uwagi. Obecnie to Maciej zajmuje się dziewczynką i spędza z nią większość czasu. Z tego właśnie powodu narodziły się spekulacje o rzekomym utrzymywaniu go przez Agnieszkę Kaczorowską.

Agnieszka Kaczorowska, Blanka Kaczorowska o choreografii Blanki. "Przyczepiłabym się do kilku rzeczy"

Agnieszka Kaczorowska nie jest jedyną żywicielką rodziny. Jej mąż poza zajmowaniem się córką udziela się w firmie

Pogłoski o tym, że Maciej Pela nie ma żadnego źródła dochodu, krążyły wśród internautów od dawna. Powodem takich domysłów był fakt, iż mężczyzna zrezygnował z pracy zawodowej i poświęcił ogrom czasu kilkuletniej córce. Na instagramowym profilu męża aktorki pojawiła się możliwość zadawania pytań, która rozwiała wszelkie wątpliwości. Jeden z obserwatorów Peli zapytał wprost o jego sytuację materialną.

Nie jestem na utrzymaniu małżonki. Pracujemy wspólnie, prowadząc firmę, każde z nas odpowiedzialne jest za inną sferę działalności (...). Nie tęsknię za zajeżdżaniem się latając z pracy do pracy od 8.00 do 21.00. Bo tak wyglądało momentami moje życie zawodowe (...). Nie planuję podejmować pracy w konwencjonalnym tego słowa znaczeniu. Czyli nie zawitam do biura od 8.00 do 16.00, poniedziałek - piątek - napisał Maciej Pela.

Maciej Pela odpowiada na pytanie, czy jest na utrzymaniu żonyMaciej Pela odpowiada na pytanie, czy jest na utrzymaniu żony Instagram.com/maciek.pela

Agnieszka Kaczorowska Agnieszka Kaczorowska organizuje warsztaty dla kobiet. Wypad za sporą sumkę

Słowa Macieja Peli rozwiały wszelkie niedomówienia. Okazuje się, że mężczyzna również pracuje. Prowadzi firmę razem ze swoją małżonką. Domysły internautów okazały się błędne, a spędzanie czasu w domu wcale nie oznaczało bezrobocia. Fakt posiadania wspólnej firmy z pewnością jeszcze bardziej scala i tak już doskonale dogadującą się parę. Przykład Macieja to doskonały dowód na to, że można pogodzić szczęśliwe życie rodzinne i zawodowe.

Więcej o: