Amber Heard na nowych zdjęciach rok po "procesie dekady". W Hollywood nie jest już mile widziana

Amber Heard zaczęła nowe życie z dala od Kalifornii. Jak widać na nowych zdjęciach, teraz nie wyróżnia się z tłumu i stawia na naturalność.

Amber Heard poczuła się bardzo dotknięta przegranym procesem z Johnnym Deppem o zniesławienie. Rok temu ława przysięgłych opowiedziała się po stronie aktora. M.in. za zarzucanie mu stosowania przemocy fizycznej i psychicznej zasądzono Heard zapłacenie ponad dziesięciu milionów dolarów odszkodowania, które miała wpłacić na konto byłego męża. Po tej porażce plotkowano, że aktorka porzuci Hollywood i zamieszka z dala od Kalifornii, gdzie wiodła życie z Deppem. Możliwe, że w plotkach było sporo prawdy, bo obecnie widywana jest w Europie.

Zobacz wideo Anna Wendzikowska o Amber Heard i Johnnym Deppie. "Ten wyrok był pewnym sensie do przewidzenia"

Amber Heard z córką w Madrycie

Jeszcze kilka miesięcy temu Amber Heard można było spotkać w Londynie. Tymczasem ostatnio można zobaczyć ją w Hiszpanii, gdzie towarzyszy jej ukochana córeczka - dwuletnia Oonagh Paige. Ponoć po "procesie dekady" - jak nazywano jej batalię sądową z Johnnym Deppem - Hollywood wpisało ją na czarną listę i w najbliższym czasie aktorka nie może tam liczyć na nowe role. Za to w Madrycie, gdzie miała niedawno zamieszkać, nie jest niemile widziana. Ponoć hiszpański rynek stoi przed nią otworem, dlatego aktorka chce tam zostać na dłużej i spróbować wrócić do pracy.

Amber była wyczerpana i rozczarowana procesem. Czuła, że została źle potraktowana. (...) Jednak to wszystko już za nią. Ma nową energię i skupia się na rzeczach, które kocha - podał informator serwisu people.com, tłumacząc przeprowadzkę Heard do Hiszpanii.

Amber Heard w HiszpaniiAmber Heard w Hiszpanii Fot. Eastnews.pl

Gdy na początku maja zagraniczny paparazzi spotkał ją na ulicach Madrytu, aktorka nie wyróżniała się z tłumu. Ubrana w zwykły czarny T-shirt i legginsy, nie przyciągała wzroku gapiów, mogąc cieszyć się w spokoju błogimi chwilami z ukochaną pociechą. Zdjęcie Amber Heard z córką znajdziecie w galerii na górze strony.

Amber Heard po przegranym procesie z byłym mężem, usunęła się w cień. Choć jej konto na Instagramie obserwuje ponad 5,2 miliona użytkowników, jednak aktorka od dawna nic tam nie publikuje. Kilka ostatnich postów to oświadczenia związane z pozwem i Johnnym Deppem. Ostatni został dodany 19 grudnia 2022 roku. Gwiazda unika też blasku fleszy i imprez branżowych. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.