Katarzyna Cichopek kręci hula-hop na planie "Pytania na śniadanie". Strój? Kontrowersyjny

Katarzyna Cichopek u boku ukochanego prowadziła poniedziałkowe wydanie "Pytania na śniadanie". Niestety, tym razem stylizacja, w której wystąpiła, była nieco nietrafiona...

Katarzyna Cichopek od września 2020 roku współprowadzi śniadaniówkę realizowaną dla TVP2 "Pytanie na śniadanie" u boku Macieja Kurzajewskiego. Jak doskonale wiadomo, tworzy z nim także duet w życiu prywatnym. Serialowa Kinga Zduńska jest uważana za jedną z najbardziej lubianych gospodyń programu. Widzowie uwielbiają swobodę, z jaką prowadzi "Pytanie na śniadanie". Tym razem show zostało skradzione przez dosyć kontrowersyjną stylizację, w której Cichopek wystąpiła w poniedziałkowym wydaniu śniadaniówki.

Zobacz wideo Marcelina Zawadzka gorzko o "Pytaniu na śniadanie". "Te pięć lat było naprawdę trudne". Furtka ponoć otwarta

"Pytanie na śniadanie". Katarzyna Cichopek w nietrafionej stylizacji

Katarzyna Cichopek znana jest z klasycznego i bardzo kobiecego stylu. Zwykle jej kreacje z planu "Pytania na śniadanie" są strzałem w dziesiątkę, tym razem jednak coś poszło nie tak. Styliści pracujący na planie programu z niewiadomych względów zadecydowali, że poniedziałkowe wydanie śniadaniówki partnerka Kurzajewskiego poprowadzi w... poszarpanych bermudach. Do spodni sięgających kolan dobrano nietypowe dodatki - Cichopek paradowała w szpilkach, białej koszulce i jasnej marynarce. Krótkie spodenki niezbyt pasowały do pozostałych elementów garderoby.

Styl Katarzyny Cichopek zmienił się w ostatnich latach

Styl Katarzyny Cichopek ogromnie ewoluował na przestrzeni kilkunastu lat. Przypomnijmy, że serialowa Kinga Zduńska karierę zaczynała jako nastolatka. Wówczas wybierała sportowe ubrania, które nie dodawały jej charakteru. Kobiece stylizacje Cichopek odkryła po udziale w "Tańcu z Gwiazdami". Do tej pory ukochana Macieja Kurzajewskiego uwielbia sukienki i fasony podkreślające figurę. W ostatnich latach Cichopek, ku uciesze stylistów, zaczęła nieco eksperymentować ze swoim wizerunkiem. Coraz częściej pojawia się w odważnych, modowych kreacjach. Prowadząca "Pytania na śniadanie" chętnie sięga po ciuchy z sieciówek, ale równie często możemy zobaczyć ją w ubraniach od polskich projektantów. Gwiazda często widywana jest w sukienkach z La Manii, czy pięknych kreacjach z atelier Łukasza Jemioła.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.