Adam Małysz na romantycznych kadrach z żoną Izą. Wybrali się na majówkę do Włoch

Adam Małysz i jego żona Iza wybrali się na majówkę do Włoch. Para podzieliła się romantycznym kadrem z internautami.

Rozpoczęła się majówka. W tym roku Polacy mogą liczyć na naprawdę długi weekend. Adam Małysz z żoną Izą zdecydowali się na podróż do Mediolanu. Sportowiec relacjonuje wypad na Instagramie, na którym opublikował również zdjęcie z żoną na tle słynnej katedry w mieście. Małżeństwo nie szczędziło sobie czułości.

Adam Małysz na romantycznych kadrach z żoną. Wybrali się na majówkę do Włoch

"U nas majówka rozpoczęta. Wybraliśmy się do Włoch, żeby troszkę odpocząć i pozwiedzać" - czytamy na Instagramie skoczka. Na zdjęciu widzimy zakochaną parę, pozująca przed katedrą w Mediolanie. Izabela jest wtulona w swojego męża i daje mu całusa w policzek. Para ubrana jest na sportowo - widać, że są w trakcie turystycznej wycieczki po włoskim mieście. W komentarzach pod instagramowym wpisem czytamy same zachwyty od obserwatorów sportowca. "Też tam jedziemy, może się spotkamy na włoskich uliczkach. Pozdrawiam!", "Miło popatrzeć na taką piękną parę", "Macie szczęście, że macie siebie. Piękna para!" - czytamy. 

 

Z majówki we Włoszech zrezygnowała Anna Markowska

Majówkę we Włoszech planowała również Anna Markowska, lecz niestety musiała obejść się ze smakiem. Wszystkiemu winna jest galopująca inflacja, której skutki odczuwają nawet osoby zarabiające ponadprzeciętnie. Gorszy standard życia spowodował, że modelka zrezygnowała z wypadu do Rzymu. Gwiazda wprost przyznała, że woli wybrać się na urlop w innym terminie. "Jeszcze nie mam planów na majówkę. Przyznam szczerze, że coś planowaliśmy, ale jak zobaczyliśmy ceny hoteli w Rzymie, bo akurat tam mieliśmy pojechać, to jednak stwierdziliśmy, że chyba jednak wybierzemy się poza majówką" - powiedziała w rozmowie z Jastrząb Post. 

Adam Małysz miał ostatnio problemy zdrowotne

Ostatnio w mediach głośno jest o problemach zdrowotnych Adama Małysza. Skoczek nie pojawił się bowiem na zakończeniu sezonu Pucharu Świata w Planicy, co od razu wywołało lawinę plotek na temat jego samopoczucia. Małysz zawsze starał się towarzyszyć skoczkom podczas zawodów. W rozmowie z "Przeglądem Sportowym" wyjawił powody swojej nieobecności i potwierdził, że faktycznie przyczyną były problemy zdrowotne. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.