Anna Markowska nie ma planów na majówkę. Poszło o finanse. "Coś planowaliśmy, ale zobaczyliśmy ceny"

Anna Markowska musiała zrezygnować z planów na majówkę. Choć miała ochotę na zagraniczny wyjazd, powstrzymały ją względy finansowe.

Majówka za rogiem, a wraz z nią upragnione urlopy i czas odpoczynku dla wielu z nas. A przynajmniej w teorii. Galopująca inflacja dotyka każdego, a jej skutki odczuwają nawet osoby zarabiające ponadprzeciętnie. Gorszy standard życia powoduje, że Polacy nie mogą sobie pozwolić na wszystkie przyjemności. O swoje plany na majówkę została w ostatnim czasie zapytana Anna Markowska. Modelka zaskoczyła odpowiedzią i przyznała, że choć początkowo planowała wypad do Rzymu, po sprawdzeniu cen postanowiła się wstrzymać.

Zobacz wideo KOŁO PLOTKA EXTRA - Ania Markowska

Anna Markowska nie ma planów na majówkę. Nie stać jej

Anna Markowska w rozmowie z Jastrząb Post przyznała, że jej plany na majówkę zostały zweryfikowane przez wysokie koszty wyjazdu. Choć początkowo planowała wypad do Rzymu, ostatecznie zniechęciły ją ceny. Modelka wprost przyznała, że woli wybrać się na urlop w innym terminie. Na pytanie reporterki, z kim planowała majówkę, przyznała, że z przyjaciółmi.

Jeszcze nie mam planów na majówkę. Przyznam szczerze, że coś planowaliśmy, ale jak zobaczyliśmy ceny hoteli w Rzymie, bo akurat tam mieliśmy pojechać, to jednak stwierdziliśmy, że chyba jednak wybierzemy się poza majówką - przyznała Markowska w rozmowie z Jastrząb Post.

Anna Markowska łączona jest z Kubą Wojewódzkim

Anna Markowska zaistniała w mediach przy okazji udziału w programie "Top Model". Celebrytka jest aktywna w mediach społecznościowych, a jej Instagram obserwuje niemal 400 tysięcy użytkowników. Ostatnio często mówi się o niej w kontekście związków i życia prywatnego, od jakiegoś czasu łączona jest z Kubą Wojewódzkim. Parę miała połączyć przyjaźń, która po półtora roku przerodziła się w głębsze uczucie. Markowska w jednym z wywiadów uchyliła rąbka tajemnicy na temat ich relacji. Została zapytana o to, czy w związku z tym, jak dobrze się między nimi układa, planują zrobić kolejny krok. Czy modelka czeka na pierścionek od samozwańczego króla TVN-u? "No ja się nie będę oświadczać Kubie, także to jest pytanie do Kuby. Jesteśmy razem, kochamy się, mam nadzieję, że będzie wszystko ok i będziemy się rozwijać" - mówiła Anna Markowska w rozmowie z portalem Jastrząb Post.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.