Marcin Hakiel wziął drugi ślub? Jego status na Facebooku namieszał. Mamy odpowiedź [PLOTEK EXCLUSIVE]

Marcin Hakiel od jakiegoś czasu spotyka się z tajemniczą Dominiką. Wiele osób dopatruje się następnego etapu tej relacji. Pojawiły się doniesienia, że znany tancerz może być już po drugim ślubie? Wszystko przez status zwiazku na Facebooku. Znamy odpowiedź.

Marcin Hakiel był w związku z Katarzyną Cichopek przez 17 lat. Była para doczekała się dwójki pociech - Adama i Heleny. Dziś po ich miłości nie ma śladu, gdyż celebryci są po rozwodzie. Aktorka układa życie u boku Macieja Kurzajewskiego, zaś tancerz u blondwłosej Dominiki. W polepszeniu zdrowia psychicznego pomogła Hakielowi terapia. Bardzo przeżył rozstanie z Cichopek, ale dziś widzimy, że jest szczęśliwy. Jego fani dopatrują się nawet drugiego ślubu. Co na to sam tancerz?

Zobacz wideo Katarzyna Cichopek przerwała milczenie! Mówi o Hakielu i dzieciach

Marcin Hakiel jest po drugim ślubie? Odpowiedział 

Miłość Hakiela i tajemniczej Dominiki kwitnie - widać to szczególnie na Instagramie. Tancerz często dodaje ich wspólne zdjęcia z randek. Stara się nie mówić za wiele o nowej wybrance. Nie pokazuje jej twarzy, chociaż raz zrobił wyjątek podczas wspólnego selfie w lustrze. Ukochana Hakiela była skierowana bokiem do lustra. Ponadto miała ciemne okulary, ale fani i tak zaczęli ją komplementować. Obserwatorów tancerza zastanawia jego status na Facebooku, który pokazuje, że jest on "w związku małżeńskim". Czy to oznacza, że po raz drugi stanął na ślubnym kobiercu, tym razem z Dominiką? Postanowiliśmy zapytać tancerza, czy informacja na jego profilu była aktualizowana od czasu rozwodu z Cichopek.

Nie była aktualizowana - odpowiedział nam Marcin Hakiel.

Tancerz nie mówi za dużo o sferze miłosnej. Co innego jednak robi Cichopek. Aktorka chętnie pozuje z nowym ukochanym w mediach. Dziennikarz również zamieszcza z nią zdjęcia na Instagramie. Razem podróżują po świecie i pracują, czego efekty można zobaczyć w TVP. Na co dzień aktorka prowadzi "Pytanie na śniadanie" w towarzystwie Kurzajewskiego

Gdzie Hakiel poznał Cichopek?

Tancerz po raz pierwszy spotkał się z Cichopek na planie "Tańca z gwiazdami". Szybko między nimi zaiskrzyło - w ostatnich odcinkach edycji byli już parą. "Trenowaliśmy rumbę, czyli taniec miłości. Ja byłem wtedy w pracy, więc starałem się mocno trzymać moje uczucia na wodzy" - wyznał Hakiel. Wiele osób nie mogło uwierzyć w rozstanie pary. Z zewnątrz uchodzili za wzorowe małżeństwo. Czas jednak pokazał, że nie byli sobie pisani.