Artur Żmijewski przed laty miał romans ze znaną aktorką. Narzeczona wybaczyła mu zdradę

Artur i Paulina Żmijewscy są małżeństwem od ponad 30 lat. Niewiele jednak brakowało, a ich życie mogło potoczyć się zupełnie inaczej.

Paulina i Artur Żmijewscy poznali się, kiedy byli jeszcze w liceum. Wpadli na siebie na jednym ze szkolnych korytarzy i od razu między nimi zaiskrzyło. Z inicjatywą pierwszej randki wyszła żona aktora. Od tego czasu byli nierozłączni i wspierali się w trudnych chwilach. Ich uczucie było na tyle głębokie, że planowali stanąć na ślubnym kobiercu. Wszystko zmieniło się, gdy Żmijewski rozpoczął studia aktorskie w Warszawie. To właśnie tam zakochał się w Magdalenie Wójcik. Poznajcie historię ich relacji. 

Zobacz wideo Maryla Rodowicz domyśliła się, że mąż ją zdradza. Wynajęła nawet detektywa

Artur Żmijewski stracił głowę dla Magdaleny Wójcik. To dla niej zostawił ówczesną narzeczoną

Artur Żmijewski i Magdalena Wójcik uczęszczali do Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej w Warszawie. Rzekomo już od pierwszych dni piękna blondynka zrobiła ogromne wrażenie nie tylko na wykładowcach, ale i na kolegach z roku. Obojętnym na jej wdzięki nie pozostał także Żmijewski. Aktorka tak go zauroczyła, że postanowił zerwać zaręczyny z ówczesną narzeczoną. Płomienne uczucie, które ich połączyło, przerodziło się w związek. Zakochani spędzali ze sobą każdą wolną chwilę. Występowali nawet razem w przedstawieniach teatralnych i produkcjach filmowych. Sielanka nie trwała jednak długo. Z czasem wzajemna fascynacja zaczęła maleć, aż w końcu ich miłosna przygoda dobiegła końca. Podobno to Magdalena Wójcik zdecydowała, że chce zakończyć ten związek. 

Wówczas Artur Żmijewski zrozumiał, że to Paulina jest miłością jego życia. Skruszony wrócił do niej, a ona wybaczyła mu zdradę. Na ślubnym kobiercu stanęli w 1992 roku. W kolejnym roku na świecie pojawiła się ich córka Ewa. Wspólnie wychowują także dwóch synów: Karola i Wiktora. Żmijewscy stronią od blasku fleszy, rzadko pojawiają się na branżowych imprezach i bardzo chronią swoją prywatność. Widać, jednak że są ze sobą bardzo związani. Aktor niejednokrotnie podkreślał w wywiadach, jak bardzo ceni swoją żonę.

mocarty 2022mocarty 2022 KAPiF.pl / KAPIF.pl

Życie nie szczędziło Magdalena Wójcik wielu zawodów miłosnych

Zanim Magdalena Wójcik zaczęła spotykać się z Arturem Żmijewskim, w jej sercu był inny mężczyzna. Aktorka wzdychała do Jacka Chmielewskiego, u boku którego zagrała w filmie "Kolory kochania". Kolega z planu nie odwzajemniał jednak jej uczuć. Po zakończeniu relacji ze Żmijewskim Wójcik związana była z Michałem Zielińskim. Owocem ich związku jest syn Mikołaj. Małżeństwo aktorki nie przetrwało jednak próby czasu. Po rozwodzie rzekomo spotykała się z żonatym mężczyzną, a później z biznesmenem Jerzym Motzem. Kilka lat temu podobno miała romans z Jackiem Borkowskim. Wójcik nigdy jednak nie potwierdziła tych plotek

Magdalena WójcikMagdalena Wójcik KAPiF.pl / KAPIF.pl

Więcej o:
Copyright © Agora SA