Koniec "Carpool Karaoke". W ostatnim odcinku za kierownicę... wsiadła Adele. Polały się łzy

To koniec śpiewania z Jamesem Cordenem. Wyemitowano właśnie ostatni odcinek "Carpool Karaoke". Z tej okazji prowadzący oddał kierownicę swojej ostatniej gościni - Adele. Komik nie mógł ukryć wzruszenia.

"Carpool Karaoke" to amerykański muzyczny program rozrywkowy, w którym zaproszone gwiazdy wykonywały różne piosenki podczas jazdy po mieście samochodem z Jamesem Cordenem. Stanowił on rozwinięcie formatu stworzonego pierwotnie na potrzeby programu "The Late Late Show with James Corden". Wśród występujących w nim gości znaleźli się m.in. Hillary Clinton, Britney Spears, Jennifer Lopez, Harry Styles, Mariah Carey, Celine Dion, Lady Gaga czy Adele. Z okazji końca popularnego show to właśnie ta ostatnia gwiazda wystąpiła w nim ponownie. Program bawił widzów aż przez osiem sezonów.

Zobacz wideo Adele szaleje po zdobyciu gola przez Anglię

Ostatni odcinek "Carpool Karaoke". Adele zawiozła Jamesa Cordena do pracy

Ostatni odcinek "Carpool Karaoke" z Jamesem Cordenem został wyemitowany. Tuż przed ich drugą wspólną muzyczną przejażdżką pod okiem kamer Adele zaskoczyła komika w jego domu. Na samym początku odcinka obudziła go z samego rana i zaoferowała podwiezienie do pracy na jeden z ostatnich odcinków talk-show w studiu CBS, w ramach którego pojawiał się kącik "Carpool Karaoke". Udało się. Gdy już jechali, nie obyło się bez wspominek i szczerych prywatnych wyznań. Adele opowiedziała mu o jednej z piosenek, którą napisała po ich inspirującej rozmowie. Chodzi o utwór "I Drink Wine". Kawałek powstał po jej rozstaniu z ukochanym. "To był pierwszy rok, kiedy poczułam odpowiedzialność bycia dorosłą, gdy rok wcześniej opuściłam Simona" - przyznała szczerze.

James nie krył smutku i wzruszenia końcem przygody z "Carpool Karaoke" i w pewnym momencie uronił kilka łez. Gwiazda też była załamana, ale szybko się opanowała. Słynąca z poczucia humoru piosenkarka starała się obrócić wszystko w żart. Śpiewanie poprawiło atmosferę. Fani show usłyszeli w wykonaniu Adele i Cordena m.in. "Rolling in the Deep" czy "Love is a Game".

 

Odcinki "Carpool Karaoke" przejdą do historii

Kilka lat temu o "Carpool Karaoke" było głośno na całym świecie za sprawą udziału Lady Gagi. Piosenkarka w "śpiewającym samochodzie" wykonała z gospodarzem najbardziej znane piosenki, czyli "Bad Romance", "The Edge Of Glory" czy "Born This Way". Mimo że wypadli znakomicie, najwięcej emocji wzbudził fakt, że Corden w pewnym momencie zaczął się przebierać i założył kilka pamiętnych stylizacji wokalistki. Gaga była zachwycona.

 

Céline Dion gościła w "Carpool Karaoke" w 2019 roku. Nie obyło się wtedy oczywiście bez wątku "Titanica", do którego piosenkarka zaśpiewała słynną piosenkę "My Heart Will Go On". W pewnym momencie para po przejażdżce odtworzyła nawet słynną scenę z Rose i Jackiem na kadłubie statku. Śpiewając utwór z filmu, gościni Cordena trzymała nawet w rękach słynny naszyjnik zwany "sercem oceanu". To był hit i przejdzie do historii amerykańskich talk-show.

Więcej o: