"Carpool Karaoke" 2017 - nowa edycja programu

"Carpool Karaoke" to program rozrywkowy, w którym biorą udział najbardziej znane gwiazdy muzyki, ale nie tylko. "Carpool Karaoke" do tej pory był częścią programu "The Late Late Show", a prowadzącym jest James Corden, amerykański piosenkarz, pisarz, aktor i producent.

Wedle zapowiedzi producentów nowa edycja programu będzie miała trochę inną formułę, jednak w dalszym ciągu nie zabraknie śpiewających gwiazd i zabawnych sytuacji. Komediowy hit, tak jak poprzednie edycje, z pewnością zdobędzie serca widzów.

O co chodzi w „Carpool Karaoke”?

W programie prowadzonym przez Jamesa Cordena, gwiazdy znane z pierwszych stron gazet i uwielbiane przez miliony fanów, jadą samochodem prowadzonym przez Jamesa. Na początku znane osoby opowiadają ciekawe, zabawne historie ze swojego życia a następnie śpiewają. Program ten ma miliony wyświetleń w Internecie i cieszy się coraz większą popularnością. Do tej pory w samochodzie zaśpiewały na przykład Mariah Carrey, Iggy Azalea i Jennifer Hudson. W jednym z odcinków wystąpił ulubieniec nastolatek Justin Bieber. Tylko ten jeden odcinek obejrzało przeszło 25 milionów fanów, co jest dotychczas rekordowym wynikiem wśród wszystkich odcinków. W odcinku z Iggy Azaleą piosenkarka śpiewała w przebraniu panny młodej, a film zdobył około 4 milionów wyświetleń. W programie na fotelu pasażera pojawiła się również brytyjska piosenkarka Adele oraz Pierwsza Dama Ameryki Michelle Obama.

Nowa edycja programu „Carpool Karaoke”

W tym roku ma pojawić się nowa edycja programu. Tym razem program powstaje we współpracy ze znaną marką Apple. Prowadzący James Corden zapowiada, że szykują się pewne zmiany w formule programu, ale będą to tylko i wyłącznie zmiany na lepsze. Planowane jest wypuszczenie do sieci 16 odcinków programu, każdy będzie trwał pół godziny. Wiadomo już na pewno, że w programie pojawią się Alicia Keys, Ariana Grande, Billy Eichner i Chelsea Handler. Poza tym osoby odpowiedzialne za produkcję „Carpool Karaoke” zdradzają, że w nowej edycji będziemy mogli oglądać i słuchać nie tylko gwiazd muzyki, ale również innych znanych osób. Kto to będzie dokładnie pozostaje jeszcze tajemnicą.

AW

Więcej o: