Britney Spears odnosi się do plotek o kryzysie w małżeństwie? Pod ich wpływem dodała wymowne nagranie

Zagraniczne media spekulują o rzekomych problemach w małżeństwie Britney Spears i Sama Asghariego. Jednym z dowodów na to ma być fakt, że zakochani zrezygnowali z noszenia obrączek.

Britney Spears poznała modela i trenera Sama Asghariego w 2016 roku podczas pracy nad teledyskiem gwiazdy do piosenki "Slumber Party". Szybko zaczęli się spotykać, a w 2021 roku Spears poinformowała o zaręczynach z ukochanym. Ślub pary odbył się w czerwcu ubiegłego roku, a, jak donosi elle.com, na palcu wokalistki znalazła się nie jedna, lecz dwie wysadzane diamentami obrączki warte łącznie ponad 500 tys. dolarów. Na zdjęciach artystki, które trafiają do sieci od końca marca, nie sposób jednak było nie zauważyć, że nie nosiła już ślubnej biżuterii.

Zobacz wideo Britney Spears tańczy w bikini

Britney Spears i Sam Asghari przechodzą kryzys?

O rzekomym kryzysie w związku pary zagraniczne media zaczęły pisać 31 marca. Jak informował wówczas Page Six, Spears bez obrączki i pierścionka zaręczynowego udała się wówczas na wakacje z wieloletnim przyjacielem i managerem Cade'em Hudsonem. Bez obrączki widziano wówczas także męża gwiazdy, który pozostał w Los Angeles. Portal uzyskał komentarz od przedstawicieli Ashariego, którzy przekazali, że brak biżuterii ślubnej związany jest wyłącznie z faktem, iż model pracuje na planie filmowym nad nowym projektem.

Nie wiadomo jednak, jaki powód do zdjęcia obrączek mogłaby mieć Britney Spears. Daily Mail 8 kwietnia informował, że bez pierścionków na palcu widziana była ponownie na lotnisku w Los Angeles, gdy wysiadała z prywatnego samolotu po powrocie z kolejnego urlopu. Tym razem także nie towarzyszył jej ukochany.

Britney Spears odnosi się do plotek?

Do tej pory trudno było wywnioskować coś jednoznacznie z postów, które Britney Spears publikowała na Instagramie. Ciężko też stwierdzić, co o sytuacji sądzą fani gwiazdy, bo wokalistka wyłączyła możliwość dodawania komentarzy. Wygląda jednak na to, że Spears postanowiła w końcu uciąć wszelkie spekulacje. 10 kwietnia zamieściła wideo, na którym tańczy, a na jej serdecznym palcu wyraźnie można dostrzec błyszczący pierścionek.

Britney SpearsBritney Spears instagram.com/@britneyspears

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.