Joanna Racewicz świętuje 15. urodziny syna. Dużo zdjęć i wzruszające słowa. "Wiele już przeszedł"

Joanna Racewicz opublikowała na swoim instagramowym koncie niezwykle wzruszający wpis. Chciała w ten sposób uczcić 15. urodziny swojego syna - Igora Janeczka. Ojcem chłopaka jest zmarły przed laty Paweł Janeczek. Mężczyzna zginął w katastrofie smoleńskiej.

Joanna Racewicz postanowiła uczcić urodziny syna w wyjątkowy sposób. Na jej instagramowym koncie pojawiła się bardzo osobista seria zdjęć prezentujących najważniejsze momenty z życia chłopaka. Do przepełnionych emocjami fotografii dziennikarka dołączyła chwytający za serce opis. Poprosiła o wsparcie dla wchodzącego w dorosłe życie solenizanta.

Zobacz wideo Sposób na hejterów według Joanny Racewicz? Wchodzi na ich profile i zostawia komentarze

Joanna Racewicz dodała na Instagram bardzo osobisty wpis. Chciała w ten sposób uczcić urodziny syna. Ojcem chłopaka jest tragicznie zmarły Paweł Janeczek

15 lat temu życie Joany Racewicz zmieniło się na dobre. Kobieta została wtedy mamą, a na świat przyszedł mały Igor. Ojcem chłopaka jest Paweł Janeczek, który przed laty zginął w katastrofie smoleńskiej. Rodzice solenizanta poznali się w 2002 roku. Do pierwszego spotkania doszło na pokładzie jednego z rządowych samolotów i od razu zaiskrzyło. Dwa lata później media obiegła informacja o ślubie pary. Życie rodzinne układało się doskonale aż do momentu śmierci porucznika BOR-u. Dziennikarka została wtedy sama z dwuletnim wówczas synem. Mimo traumatycznych przeżyć kobieta stara się żyć dalej i nie rozdrapuje trudno zagojonych ran. Z  okazji urodzin Igora zdobyła się na niezwykle wzruszający post.

 

Joanna Racewicz nie rozpamiętuje przeszłości i stara się żyć dalej. Jest silna dla syna Igora

15 lat temu świat zawirował. Pierwszy krzyk, pierwszy zapach, dotyk. Ktoś położył mi tuż przy twarzy mały-wielki cud. Kruchy wtedy, drobny, a już ogromny (...). Niech rosną ci skrzydła, codziennie mocniejsze. Niech niosą tam, gdzie tylko zapragniesz. Marzenia są drogą serca. W twoim jest mapa. Gdybyś ją zgubił - jestem. Zawsze gdy potrzeba (...). PS.: Pomyślcie dziś ciepło, proszę, o tym wspaniałym młodym człowieku. Wiele już przeszedł. Ocean przed nim. Wasze wsparcie będzie bezcenne - czytamy na instagramowym profilu Joanny Racewicz.

Dziennikarka wciąż nie zdradziła planów dotyczących przyszłości syna. Nadal nie wiadomo, czy chłopak planuje pójść w ślady ojca, czy może, podobnie do mamy, wybierze bardziej medialną ścieżkę kariery. Jedno jest pewne - przy tak ogromnym wsparciu z pewnością będzie szczęśliwy i nigdy nie zostanie sam z pojawiającymi się na drodze przeszkodami. Miłość Joanny Racewicz do nastoletniego Igora widać gołym okiem.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.