Książę Louis na nowym zdjęciu. Kończy pięć lat. Fani nie kryją zachwytu. "Wygląda jak kopia mamy"

Książę Louis kończy pięć lat. Książę William i księżna Kate opublikowali z tej okazji jego nowe zdjęcie. Chłopiec rośnie jak na drożdżach!

Książę Louis ze względu na swój wiek nieczęsto pojawia się u boku rodziców. Kiedy jednak ci zabierają go na ważne uroczystości, ten beztrudu potrafi kraść nagłówki - przede wszystkim ze względu na śmieszne miny i niesforne zachowanie. Najmłodszy syn księżnej Kate i księcia Williama 23 kwietnia obchodzi urodziny. Louis kończy w tym roku pięć lat. Z tej okazji na oficjalnym Instagramie książęcej pary pojawiło się jego nowe zdjęcie. Chłopiec rośnie jak na drożdżach i coraz bardziej zaczyna przypominać swoją mamę. 

Zobacz wideo Księżna Kate i książę William w filmiku z okazji 10. rocznicy ślubu. Cała rodzina w komplecie

Książę Louis na nowym zdjęciu z okazji piątych urodzin

"Ktoś tu ma jutro piąte urodziny... Wszystkie najlepszego z okazji urodzin dla księcia Louisa" - czytamy we wpisie na oficjalnym profilu pary. Na pierwszej fotografii widzimy księcia Louisa usadowionego na taczce, która jest prowadzona przez księżną Kate. Obydwoje wydają się być w doskonałych humorach. Drugie zdjęcie to portret malucha, na którym jest uśmiechnięty od ucha do ucha. Internauci momentalnie wychwycili podobieństwo dziecka do mamy. "Wygląda jak kopia mamy", "Już pięć lat! Ale to zleciało", "Nasz ulubiony z royalsów, ale uroczy" - czytamy. Zgadzacie się z obserwatorami i również widzicie podobieństwo chłopca do mamy?

 

Rodzina królewska ma obawy, że książę Louis podzieli los wujka

W ostatnim czasie głośno było na temat planów rodziny królewskiej wobec księcia Louisa. Na królewskim dworze panuje obawa, że pięciolatek może w przyszłości podzielić los księcia Harry'ego i odłączyć się od rodziny. William i Kate mają już na plan zapobiegawczy i chcą go angażować we wszystkie wydarzenia, aby umocnić braterską więź między nim a następcą tronu księciem Georgem. Królewska ekspertka w rozmowie z "Daily Express" podkreśliła, że rodzina chce uniknąć sytuacji, w jakiej postawił ich książę Harry. "Udział i aktywne zaangażowanie księcia Louisa w koronację mają zapewnić mu dobre wspomnienia z tego wydarzenia. (...) Nie chcemy, żeby w przyszłości Louis stał się drugim Harrym!" - mówiła królewska ekspertka Angela Mollard w rozmowie z "Daily Express".

Więcej o: