Joanna Krupa po rozstaniu w "sukience zemsty" na ściance. Towarzyszy jej szykowna Magda Gessler

20 kwietnia w Warszawie odbyła się gala Pudelek Pink Party. Na wydarzeniu pojawiła się plejada influencerów, a całą uwagę skupiła na sobie Joanna Krupa, która na ściance pozowała w towarzystwie Magdy Gessler. Krecja modelki jest oszałamiająca.

Joanna Krupa w ostatnim czasie miała sporo na głowie. Już wkrótce modelkę czeka kolejna sprawa rozwodowa. Jurorka "Top Model" utrzymuje jednak dobre kontakty z mężem Douglasem Nunesem. Tak dobre, że jak dowiedział się Plotek, w dalszym ciągu mieszkają razem, a ich od dom od czasu zakupu zyskał na wartości i jest teraz warty fortunę. 

Zobacz wideo Joanna Krupa o relacji z Edytą Górniak. Kiedyś blisko się przyjaźniły

Joanna Krupa w "sukience zemsty" po rozstaniu. Towarzyszyła jej Magda Gessler 

Joanna Krupa i Douglas Nunes czekają na wyznaczenie terminu sprawy rozwodowej. Modelka zachowuje jednak bardzo poprawne relacje z (jeszcze) mężem. Obecnie przebywa w Warszawie. Pojawiła się na imprezie Pudelka, gdzie wystąpiła jako prowadząca galę. Na te wydarzenie Krupa wybrała kobiecą i dopasowaną do ciała suknię, oczywiście w różowym kolorze, by dopasować się do motywu imprezy. Kreacja Joanny miała odważne wycięcia, odsłaniające wysportowany brzuch. Przywodzi na myśl "suknię zemsty" księżnej Diany, w której pojawiła się publicznie, gdy na światło dzienne wypłynęła informacja o kochance księcia Karola. W przypadku modelki sytuacja prywatna wygląda zupełnie inaczej, ale trzeba przyznać, że po rozstaniu wyglądała olśniewająco. 

Joanna Krupa błysnęła brzuchem po rozstaniu. Towarzyszyła jej Magda GesslerJoanna Krupa błysnęła brzuchem po rozstaniu. Towarzyszyła jej Magda Gessler Fot. Kapif

Marina Łuczenko-Szczęsna Marina pozuje bez makijażu i specjalnych filtrów. Widoczna zmiana? I to jak!

Podczas gali Joanna Krupa mogła liczyć na towarzystwo Magdy Gessler, restauratorka jak zwykle zachwyciła w barwnej stylizacji. Do kolorowej sukni dobrała różową narzutkę sięgającą ziemi. Kropką nad "i" były masywne, białe sandały. Gessler stylizację uzupełniła różową kopertówką. Jak się się podobają modowe zestawy gwiazd TVN? Więcej zdjęć znajdziecie w galerii na górze strony. 

Więcej o: