Marina świętuje urodziny Wojciecha Szczęsnego. Słodki kadr. "Jestem taką szczęściarą"

Wojciech Szczęsny 18 kwietnia świętował 33. urodziny. Życzenia za pośrednictwem Instagrama złożyła mu żona, Marina Łuczenko-Szczęsna.

O związku Mariny Łuczenko-Szczęsnej i Wojciecha Szczęsnego zrobiło się głośno w 2013 roku. Wtedy po raz pierwszy pokazali się razem publicznie, gdy pojechali do Gdyni na festiwal Open'er. Po dwóch latach bramkarz oświadczył się ukochanej. Para stanęła na ślubnym kobiercu w 2016 roku. Ślub odbył się w Grecji. W 2018 roku powitali na świecie pierwsze dziecko, syna Liama. 18 kwietnia 2023 roku piłkarz świętował 33. urodziny. Z tej okazji na instagramowym profilu Mariny pojawił się post z życzeniami. Udostępniła także wspólne filmiki.

Zobacz wideo Marina skradła show na czerwonym dywanie. Największe gwiazdy

Wojciech Szczęsny ma urodziny. Marina złożyła ukochanemu życzenia

Marina jest bardzo aktywna na Instagramie. Chętnie dzieli się kadrami z pracy, ale też tymi prywatnymi. Co roku składa mężowi życzenia urodzinowe za pośrednictwem mediów społecznościowych. Tak też było tym razem. Piosenkarka opublikowała zdjęcie Wojciecha Szczęsnego z ich pieskiem rasy pudel toy. Jeden z hasztagów to #psieoczy i trzeba przyznać, że coś w tym jest. Marina dodała piękne życzenia. 

Dzisiaj urodziny obchodzi mój ukochany człowiek-miłość mojego życia. Najlepszy przyjaciel, cudowny mąż, troskliwy tatuś naszego synka. Jestem taką szczęściarą, że mogę być twoją żoną i możemy razem kroczyć przez życie. Życzę ci kochanie dużo zdrowia i wszystkiego, co najlepsze - czytamy pod postem.
 

Marina opublikowała zdjęcia z prywatnych albumów

Oprócz postu z pięknymi życzeniami i zdjęciem Marina postanowiła pójść o krok dalej. Na InstaStories pokazała kilka nagrań z okazji urodzin męża. Na pierwszym udostępniła filmik piłkarskich wyczynów bramkarza, opublikowany przez Juventus F.C. Na drugim kadry z wakacji dodane przez fanpage piosenkarki. Trzeci film to zbiór filmików i zdjęć pary z prywatnego albumu. Kadry pochodzą z wakacji. w Azji. Bardzo możliwe, że z miesiąca miodowego. Świeżo upieczeni małżonkowie wybrali się wtedy w podróż dookoła świata i zwiedzili pięć kontynentów. Zdjęcia znajdziecie w galerii u góry strony.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.