Kaczorowska urządziła pokój dla córek. Fan dopytuje: Gdzie zabawki? Agnieszka zdradziła tajemnicę domu

Agnieszka Kaczorowska opublikowała nagranie z pokoju córek. Internauci wyrazili swoje zdanie w kwestii wystroju. Jednym oczywiście się podobało, innym nie. Niektórzy zwrócili uwagę, że jest dość pusto.

Agnieszka Kaczorowska jakiś czas temu znowu wywołała kontrowersję. Wszystko przez to, w jaki sposób odniosła się do zwolnienia z jednego z teatrów. Głos zabrała właścicielka, która zapowiedziała, że jeśli aktorka nie przestanie krytykować jej decyzji, to ujawni prawdziwy powód jej usunięcia. Kaczorowską skrytykowali także koledzy z branży, w tym Edyta Herbuś. Tancerka jednak ma oparcie w mężu i córkach i na Instagramie pokazuje, jak upływa jej z nimi czas. Jeden z postów nakręciła w pokoju Emilki i Gabrysi.

Zobacz wideo Co się najbardziej zmieniło?

Tak wygląda pokój córek Agnieszki Kaczorowskiej

Celebrytka wraz z rodziną mieszka w sporym domu. Chętnie pokazuje, jak go urządziła. Jest jasno i przestronnie. Dla rodziców ważny jest przede wszystkim pokój, w którym mieszkają ich córki. Emilka i Gabrysia, które urodziły się w 2019 i 2021 roku, rosną jak na drożdżach, więc ich królestwo musi być dostosowane do tego, czego potrzebują.

W pomieszczeniu znalazły się dwa łóżka, które zostały połączone. Na ścianie widzimy uroczą tapetę z kwiatowym motywem. Na podłodze jest jasny, okrągły dywan. W oknach wiszą różowe zasłony, a obok stoi regał. W pokoju dziewczynek panuje porządek, jest wręcz dość pusto. Internauci zwrócili na to uwagę. "Gdzie zabawki?" - zapytał jeden z użytkowników Instagrama. Agnieszka Kaczorowska odpisała na ten komentarz i rozwiązała zagadkę:

Większość w kąciku zabaw w drugim pokoju.
 

Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela - jak mieszkają?

Tancerze urządzili dom ze smakiem. Kuchnia jest niewielka, ale przy wszystkich ścianach znajdują się szafki, dzięki czemu jest dużo miejsca do przygotowywania posiłków i przechowywania. Sporych rozmiarów okno zapewnia dopływ światła. W salonie znalazła się wygodna kanapa, a w części jadalnianej duży drewniany stół. Więcej zdjęć z pokoju Gabrysi i Emilki, a także z innych pomieszczeń w domu Agnieszki Kaczorowskiej i Macieja Peli znajdziecie w galerii na górze strony.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.