Małgorzata Rozenek bez makijażu. Prowadzącej "DDTVN" ostatnio wytknięto wiek. Nie boi się naturalności

Małgorzata Rozenek to jedna z tych gwiazd, która nie boi się pokazać publicznie bez makijażu. Prowadząca "Dzień dobry TVN" nie ma problemu z wyjściem z domu zupełnie saute. Przy tak perfekcyjnej cerze pełen make-up z pewnością nie jest czymś niezbędnym.

Małgorzata Rozenek słynie z perfekcjonizmu dotyczącego każdego aspektu życia. Prowadząca "Dzień dobry TVN" z całą pewnością nie może narzekać na brak pewności siebie. Bardzo chętnie publikuje w mediach społecznościowych zdjęcia i krótkie filmiki, na których jest zupełnie nieumalowana. Całkowicie naturalne wydanie "perfekcyjnej pani domu" możemy zobaczyć coraz częściej.

Zobacz wideo Czy Małgorzata Rozenek-Majdan rozmawia z synami o in vitro?

Małgorzata Rozenek lubi swoje naturalne wydanie. Chętnie publikuje zdjęcia i filmy, na których jest zupełnie niepomalowana

Małgorzata Rozenek dała się poznać szerszej publiczności jako prowadząca "Perfekcyjna pani domu". Była żona Jacka Rozenka doskonale odnalazła się w roli idealnej gospodyni i to właśnie dzięki temu programowi zyskała sobie sympatię wielu osób. Produkcja o prawidłowym prowadzeniu domu okazała się przepustką do wciąż rozwijającej się kariery. Mimo coraz to nowszych produkcji prowadząca program śniadaniowy wciąż pozostaje przy wypracowanym przez lata wizerunku.

Małgorzata Rozenek-Majdan i Krzysztof Skórzyński Wymiana złośliwości na wizji "DDTVN". Poszło o wiek Rozenek. "Obiecałeś"

Obecnie Małgorzata Rozenek skupiła się na roli prowadzącej "Dzień Dobry TVN". W porannym paśmie towarzyszy jej Krzysztof Skórzyński. Para doskonale się uzupełnia i można śmiało stwierdzić, że rozumie się bez słów. Dobrą energię między prowadzącymi można wyczuć zaraz po włączeniu telewizora. Ostatnio między prowadzącymi doszło do drobnej wymiany uszczypliwości.

Małgorzata Rozenek stawia na perfekcyjną naturalność. Lubi pokazać się w naturalnej wersji

Mimo upływu lat Małgorzata Rozenek akceptuje siebie w stu procentach - świadczą o tym bardzo naturalne zdjęcia i filmy, którymi dzieli się z fanami za pomocą swojego instagramowego konta. Lubi siebie w nieumalowanej wersji i pełen make-up nie jest w jej przypadku koniecznością.

Małgorzata Rozenek bez makijażuMałgorzata Rozenek bez makijażu instagram/m_rozenek

Na pierwszy rzut oka widać, że Małgorzata Rozenek stawia na bardzo świadomą pielęgnację - jej cera pozbawiona jest wszelkiego rodzaju niedoskonałości i przebarwień. Gwiazda TVN-u z reguły nie maluje się do uprawiania sportów - zapewne wie, że przy sporym wysiłku fizycznym wyrządziłoby to więcej złego, niż dobrego. 

Więcej o: