Blanka wystąpiła w Izraelu. Internauci nie mieli litości dla wokalistki. Pojawiły się jednak "pochwały"

3 kwietnia Blanka wystąpiła na promującym Eurowizję koncercie Israel Calling. Występ piosenkarki wzbudził mieszane uczucia. Większość komentujących nie zostawiła na wokalistce suchej nitki. Znaleźli się jednak także obrońcy artystki.

Wybór Blanki na reprezentantkę Polski podczas tegorocznej Eurowizji wzbudził sporo kontrowersji. Wielu internautów było zawiedzionych decyzją. Pojawiły się także wątpliwości co do prawidłowego przebiegu preselekcji. Nie zmienia to jednak faktu, że to właśnie utwór "Solo" zabrzmi w Liverpoolu. Niedawno piosenkarka wystąpiła na koncercie promującym Eurowizję w Izraelu. Internauci nie byli zachwyceni jej wokalnymi popisami.

Zobacz wideo Blanka opowiedziała o relacji z Jannem

Blanka wystąpiła w Izraelu. Jak poradziła sobie tym razem?

W poniedziałek 3 kwietnia w Tel Awiwie odbył się promujący Eurowizję koncert Israel Calling. Wystąpiła na nim także Blanka z utworem "Solo". Wokalistka przyciągała uwagę przede wszystkim strojem. Reprezentantka Polski zdecydowała się bowiem na bardzo skąpy czerwony komplet. Jeśli chodzi o sam występ, to tym razem podkład muzyczny i chórki były znacznie głośniejsze niż wokal Blanki. Wokalistka zrezygnowała też z mocnego akcentowania frazy "Baby". Na telebimie wyświetlały się natomiast fragmenty teledysku do utworu.

 

Internauci komentują występ Blanki w Izraelu. Nie mieli litości dla wokalistki

Pod nagraniem z występu pojawiło się mnóstwo komentarzy od internautów z całego świata. Zdecydowana większość była jednak niepochlebna. Komentujący mieli zarzuty nie tylko do wokalu, ale także do układu tanecznego i stroju Blanki. Fani Eurowizji nie dają Polsce żadnych szans nie tylko na wygraną, ale nawet na zakwalifikowanie się do ścisłego finału.

To brzmi znacznie lepiej, kiedy nie słychać głosu.
Czy może być jeszcze gorzej? Masakra.
Szkoda mi was, Polacy. Rozumiem waszą złość - czytamy w komentarzach.

Wśród głosów znalazły się także mniej krytyczne opinie. Nie były to jednak do końca komplementy. Niektórzy zauważyli, że występ Blanki był odrobinę lepszy niż podczas preselekcji, inni, że ma jeszcze sporo czasu, aby popracować nad wokalem. Kilku internautom piosenka "Solo" naprawdę jednak przypadła do gustu.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.