Małgorzata Ostrowska-Królikowska po oświadczeniu związanym z synem podjęła poważny krok. Ma dość

Małgorzata Ostrowska-Królikowska nie zamierza komentować kolejnego sporu między swoim synem a Joanną Opozdą. Aktorka podjęła pewien krok tuż po publikacji oświadczenia w sprawie Antoniego Królikowskiego.

Małgorzata Ostrowska-Królikowska postanowiła, że po raz kolejny zachowa milczenie w sprawie sporu między Antonim Królikowskim a jego byłą partnerką. 29 marca na profilu aktora pojawiły się dotychczas nieznane nagrania, przedstawiające ciężarną Joannę Opozdę w kryzysie. Zrozpaczona aktorka żaliła się na swoją sytuację po tym, jak zostawił ją mąż. InstaStories zostało niedługo po tym usunięte, a za całe zdarzenie Królikowski obwinił hakerów. Nie ma na ten moment wiedzy, kto opublikował intymne nagrania. Ostrowska-Królikowska wydała oświadczenie, w którym jasno podkreśla, że nie zobaczymy komentarza z jej strony na ten temat. Co jeszcze zrobiła?

Zobacz wideo Joanna Opozda wyjaśnia zamieszanie dotyczące kawiarni: Nie zostałam wpuszczona

Małgorzata Ostrowska-Królikowska postanowiła zrobić to po wydaniu oświadczenia

To nie pierwsza sytuacja, kiedy sprawy prywatne Królikowskiego i Opozdy stały się przedmiotem dyskusji publicznej. Dorośli po raz kolejny dają o sobie znać. Aktor zapewnił, że podjął już kroki prawne w sprawie "włamania", w które nie każdy jednak wierzy. Nie miał podobno pojęcia o istnieniu tych dramatycznych materiałów. Opozda z kolei uważa inaczej. Wyznała na Instagramie, że wysłała mu kiedyś te materiały w postaci wiadomości SMS.

Mama aktora otrzymała w związku z kolejną aferą dotyczącą jej syna mnóstwo pytań od obserwatorów i przedstawicieli mediów. Warto zaznaczyć, że ta sytuacja jest męcząca nie tylko dla byłej pary, ale i ich krewnych. Ostrowska-Królikowska wydała oświadczenie, w którym poinformowała wszystkich o powstrzymaniu się od komentowania dramatu. Robi tak ze względu na wnuczka i fakt, że jego rodzice to osoby dorosłe. Pod oświadczeniem widać polubienia, ale za to komentarzy brak. Aktorka wyłączyła możliwość komentowania posta. Być może chce się uwolnić od krytyki, która spada na nią ze względu na syna. To jednak nie wszystko. Internauci zauważyli, że po wydaniu oświadczenia Ostrowska-Królikowska przestała obserwować syna na Instagramie. Najwidoczniej ma dość i nie chce już słyszeć o nowościach dotyczących medialnego konfliktu, ani widzieć nowych publikacji na koncie Królikowskiego.

oświadczenie Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiejoświadczenie Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej instagram.com/@malgorzata_ok

Antoni Królikowski i Joanna Opozda - historia związku

Aktorzy znają się od lat. Postanowili zostać parą, po czym mieli krótkie rozstanie i wrócili do siebie. Para nie szczędziła wspólnych zdjęć i okazywania sobie czułości na ściance. W 2021 roku dowiedzieliśmy się o ich ślubie, a niedługo po tym o stanie błogosławionym aktorki. Mały Vincent przyszedł na świat jednak po tym, jak Królikowski opuścił Opozdę dla innej kobiety. Takich doniesień było pełno w mediach. Para od tamtego momentu toczy medialny spór o syna, alimenty i wytyka sobie wzajemnie wiele zachowań. W każdym miesiącu słychać nowinki w tym temacie.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.