Brazylijska modelka wyskoczyła z szóstego piętra. Przerażające okoliczności

26-letnia Maya Nitao wyskoczyła z szóstego piętra, żeby ratować się przed pożarem. Modelka przeżyła upadek, ale w wyniku ciężkich obrażeń zmarła w szpitalu. W styczniu tego roku brazylijska piękność zdobyła tytuł Miss Paraibano.

25 marca w południowej części Sao Paulo w Brazylii doszło do tragicznego zdarzenia. Modelka Maya Nitao wyskoczyła z szóstego piętra. W ten sposób próbowała uratować się przed pożarem. Zaledwie dwa miesiące temu brazylijska piękność zdobyła tytuł Miss Paraibano. Ta informacja wstrząsnęła mieszkańcami. 

Zobacz wideo Pożar w siedzibie TVP, mamy nagranie

Brazylijska miss przeżyła upadek z szóstego piętra. Zmarła w szpitalu

Tragiczny w skutkach pożar wybuchł w ekskluzywnej dzielnicy miasta Itaim Bibi. Ogień próbowało ugasić 40 strażaków, którzy do tego celu korzystali z 12 wozów strażackich. Niestety płomienie i dym szybko rozprzestrzeniały się po mieszkaniu. 26-letnia Maya Nitao, żeby się uratować, postanowiła wyskoczyć z szóstego piętra przez okno budynku. Modelka przeżyła upadek, ale z rozległymi obrażeniami trafiła do szpitala Hospital das Clinicas w Sao Paulo. Zmarła kilka godzin po wypadku.

screen Piotr Wysocki nie żyje. Aktor z "Czterech pancernych" zginął w pożarze

W mieszkaniu, w którym rozprzestrzenił się pożar, przebywał także brat miss. Mężczyzna zatruł się dymem. Trafił do tego samego szpitala, co jego siostra. O jej śmierci dowiedział się po upływie 24 godzin. Jego stan jest ciężki, ale stabilny. 

 

Maya Nitao zdobyła dziewięć tytułów w konkursach piękności 

26-letnia Maya Nitao kilka miesięcy temu przeprowadziła się z bratem do Sao Paolo. W konkursach piękności brała udział od 2019 roku. Udało jej się zdobyć łącznie dziewięć tytułów. W styczniu tego roku została ogłoszono nową Miss Paraibano. Maya była bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Na Instagramie obserwowało ją ponad 90 tysięcy użytkowników. Więcej zdjęć znajdziesz w galerii na górze strony. 

Więcej o: