Do sieci trafił krótki materiał wideo, na którym księżna Kate próbuje karaibskiego przysmaku. Żona księcia Williama uraczyła się smakołykiem znanym jako "conch pistol", często porównywanego do sildenafilu (znanego potocznie jako "viagra"). Uwagę zwracają również słowa, które księżna Walii kieruje w stronę męża. Na nagraniu słyszymy bowiem, że określa się jako żądną przygód bardziej, niż książę William.
Królewska para gościła w lokalu w marcu 2022 roku podczas wizyty na Bahamach. Książę William i księżna Kate odwiedzili smażalnię ryb i spróbowali tamtejszego przysmaku "conch pistol" (dosłowne tłumaczenie to "pistolet muszlowy"). Choć od czasu wizyty minął już rok, to dopiero teraz wideo zaczyna robić furorę w sieci. Wszystko przez słowa, które wypowiada księżna.
Nagranie zostało opublikowane przez konto fanów rodziny królewskiej na TikToku - l0velycatherine. Widzimy na nim księżną Kate, która trzyma kawałek morskiego przysmaku. Zanim jednak włożyła go do buzi, mówi do znajdujących się wokół niej Bahamczyków, że jest tym samym odważniejsza od swojego męża. Jej słowa momentalnie rozbawiły pobliskie osoby, w tym przyszłego króla Wielkiej Brytanii.
Przysmak z Bahamów ma dawać identyczne efekty jak viagra. Czym właściwie jest? Uważany za afrodyzjak wśród karaibskich wyspiarzy, jest również błędnie uważany za męskie genitalia muszli. Tak naprawdę jednak jest to wyrostek znajdujący się zarówno na muszli męskiej, jak i żeńskiej. Jego stosowanie wpływa także pozytywnie na trawienie.
Nie tylko Baron zmienia się w związku z rozwodem. Kubicka właśnie się tym pochwaliła
Baron przeczytał komentarz o rodzinie. "Wszystkiego najlepszego dla waszej trójki". Tak zareagował
Iza Miko przerażona zmianami w Los Angeles. "Syf, brud"
Boczarska nie jest zadowolona z udziału Natsu w "Tańcu z Gwiazdami". "To dla niej ujma"
Była partnerka Fajbusiewicza zniknęła w niewyjaśnionych okolicznościach. Dziennikarz ujawnia swoją teorię
"The Voice Kids". Łzy i wzruszenie w pierwszym odcinku. Blanka nie wytrzyma
Roznerski uciekł do lasu i urządził się na 82 m2. W domu wykorzystał niebanalne rozwiązania
Zapytaliśmy Serowską, czy wspólne konto bankowe partnerów to dobry pomysł? Nie owijała w bawełnę
Edyta Pazura szczerze o strachu przed utratą męża. "Boję się, że zostanę sama"