Tak wygląda mąż Doroty Gawryluk. Dziennikarka poślubiła go 30 lat temu [ZDJĘCIA]

Dorota Gawryluk nie pokazuje się często publicznie z mężem. Znaleźliśmy jednak kilka archiwalnych ujęć, na których widać dziennikarkę u boku Jerzego Gawryluka.

Dorota Gawryluk jest doskonale znana widzom Polsatu. Dziennikarka, a obecnie dyrektorka pionu informacji i publicystyki Telewizji Polsat, jest stale obecna w mediach. Pojawia się również na ściankach, czy imprezach branżowych stacji. 51-latka nie jest jednak zbyt aktywna w mediach społecznościowych i niewiele mówi na temat swojej prywatności. Również o mężu, z którym związana jest od trzech dekad.

Zobacz wideo Najpopularniejsze pary na Instagramie

Dorota Gawryluk żartuje na temat męża: Rozwodzimy się z Jerzym co najmniej trzy, cztery razy w roku

Dorota Gawryluk jest żoną Jerzego Gawryluka. Dziennikarka stanęła na ślubnym kobiercu w 1993 roku. W tym samy roku zakochani powitali na świecie syna Nikona. W 2011 roku urodziła się ich córka Maria. Gawryluk niewiele mówi o sobie i bliskich. W sieci nie znajdziemy wielu informacji o mężu prezenterki. Wiadomo, że jest wyznania prawosławnego, toteż w domu Gawryluk obchodzone są dwie Wigilie, co dziennikarka podkreśliła w rozmowie z portalem Styl.pl. Wówczas zdradziła też:

Na Podlasiu, w rodzinnych stronach męża, czuję się jak w domu.

W tym samym wywiadzie zdradziła też, jaka jest według niej recepta na udany związek. Gawryluk nie kryła przy tym, że jej mąż doskonale ją rozumie. Nie koloryzowała przy tym rzeczywistości i powiedziała, że tak jak w każdym związku, tak i w jej zdarzają się trudniejsze okresy. 

 Boska opieka i ciągła praca nad związkiem. Jest to także kwestia podejścia do sprawy, bo jeśli pewne rzeczy traktuje się poważnie, no to traktuje się je poważnie! I jeszcze szczęścia, nie wszyscy je mają. Dla mnie rodzina to jest istota i najważniejsza rzecz w życiu, ale miałam też szczęście, że trafiłam na partnera, który to rozumie i myśli tak samo jak ja. Jeśli z obu stron jest ta sama postawa, że to dla nas najważniejsze, to o to dbamy. I nawet jeśli zdarzają się trudniejsze okresy, to jesteśmy ze sobą - wyznała.

Na tym jednak nie koniec. W innej rozmowie, tym razem z portalem Pomponik, również mówiła o problemach w związku. Do tematu podeszła jednak humorystycznie i żartowała, że byłaby rozwódką, gdyby nie formalności. Takie wyznanie z ust dziennikarki było wówczas zaskakujące. "Rozwodzimy się z Jerzym co najmniej trzy, cztery razy w roku, ale żadne z nas nie ma czasu, by iść do sądu i załatwić te wszystkie nudne formalności" - śmiała się. Para od jakiegoś czasu nie pojawia się razem na ściankach. Znaleźliśmy jednak zdjęcia, na których Gawrylukowie wystąpili razem na gali z okazji 15-lecia Telewizji Polsat. Oboje eleganccy pozowali wówczas fotoreporterom do zdjęć i doskonale się przy tym bawili. Zdjęcia z tego wydarzenia znajdziecie w naszej galerii, w górnej części artykułu. 

Dorota Gawryluk Gawryluk na widowni "Tańca z Gwiazdami" z córką. Tak wygląda 11-letnia Marysia

Kariera Doroty Gawryluk

Dorota Gawryluk zaczynała swoją karierę w telewizji Polsat. W latach 90. pracowała jako reporterka, a później prowadziła "Informacje" oraz "Polityczne graffiti". Na krótko opuściła stację, by w latach 2004-2007 prowadzić "Wiadomości" w TVP1. Widzowie doskonale pamiętają ją również z programu "Dorota Gawryluk - Konfrontacje". Obecnie prowadzi "Wydarzenia" Polsatu. Od 2018 roku jest dyrektorką pionu informacji i publicystyki Telewizji Polsat. 

Więcej o: