Marcin Dorociński obawia się wycięcia z "Mission: Impossible"? Rozmawiał z montażystą

Marcin Dorociński podzielił się z fanami wrażeniami z planu zdjęciowego "Mission: Impossible". Zagra w nim u boku samego Toma Cruise'a. Polski aktor wyjawił też, o co zapytał montażystę produkcji.

W lipcu do kin trafi kolejna część serii "Mission: Impossibe". Zagra w niej Marcin Dorociński. Polski aktor na ekranie pojawi się u boku hollywoodzkiej legendy, Toma Cruise'a. W ubiegłym roku Dorociński przyznał, że przez ostatnich dziesięć lat wysłał ponad 1200 tzw. self tape'ów, czyli samodzielnie nagrywanych filmów na castingi. To zaowocowało rolą w serialu Netfliksa "Gambit królowej". Produkcja stała się hitem, a aktora dostrzeżono za granicą. W tym roku pojawi się w serialu "Wikingowie: Walhalla" i we wspomnianej kontynuacji hitu z Tomem Cruisem. Marcin Dorociński podzielił się z obserwatorami wrażeniami z planu. 

Zobacz wideo Marcin Dorociński w zwiastunie 2. sezonu serialu "Wikingowie: Walhalla"

Marcin Dorociński Wpadka Netflksa. Platforma się tłumaczy. W aferę zamieszany Marcin Dorociński

Marcin Dorociński zagra w hollywoodzkiej superprodukcji: Jestem szczęściarzem

Na instagramowym profilu Marcina Dorocińskiego pojawiła się pamiątka z ostatniego dnia zdjęciowego superprodukcji. Aktor zapozował do fotografii z reżyserem i montażystą filmu. 

Wszystko dobre, co się dobrze kończy. No i stało się. Moja misja niemożliwa rozpoczęta w grudniu 2021 roku dobiegła końca. Chciałabym się z wami podzielić pamiątką z ostatniego dnia zdjęciowego. Obok mnie Chris McQuarrie zwany McQ - wspaniały reżyser, dzięki któremu jestem w tym projekcie. To był wielki zaszczyt poznać człowieka, który stoi za sukcesem "Top Gun: Maverick" i "Podejrzanych". Jegomość po lewej to Eddie Hamilton - jeden z najwybitniejszych montażystów na świecie. A za nami ekran z ujęciem z filmu - napisał Marcin Dorociński na Instagramie.
 

Jak się okazuje, polski aktor postanowił porozmawiać z montażystą. Chciał się upewnić, że nie zostanie wycięty z finalnej wersji filmu. 

Mając na uwadze troskę mediów i ostatnie nagłówki, zapytałem Eddie’go, czy mnie nie wytnie, ale niech jego odpowiedź pozostanie między nami. Czy tak się stanie? Będziecie musieli przekonać się sami już w lipcu, kiedy film wejdzie do kin. Wciąż nie mogę uwierzyć, że mogłem być częścią tej wielkiej machiny i wspaniałej przygody. Jestem szczęściarzem - dodał Marcin Dorociński.

Film "Mission: Impossible - Dead Reckoning - Part One" będzie miał premierę 12 lipca tego roku. W obsadzie znaleźli się także m.in. Vanessa Kirby, Rebecca Ferguson oraz Simon Pegg. 

Marcin Dorociński Dorocińskiego znają wszyscy. A kim jest jego żona? Poznali się na planie serialu

Więcej o: