Katarzyna Warnke z nowym partnerem na mieście. Co na to Stramowski? Szczery komentarz

Katarzyna Warnke została przyłapana przez paparazzi na mieście z pewnym blondynem. Piotr Stramowski udzielił komentarza na temat tej relacji.

Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski byli jedną z najbardziej podziwianych par w polskim show-biznesie. Ich miłość nie przetrwała jednak próby czasu. Para rozstała się kilka miesięcy temu. Każda ze stron układa sobie życie u boku nowych obiektów westchnień. O nowej partnerce aktora wiemy od dawna, co natomiast słychać u Warnke? Aktorka została przyłapana na mieście z tajemniczym blondynem, co postanowił skomentować Stramowski.

Zobacz wideo Czy Piotr Stramowski zagra transwestytę?

Katarzyna Warnke, randka Warnke na randce z tajemniczym blondynem. Nie mogła oderwać od niego wzroku

Katarzyna Warnke u boku tajemniczego blondyna. Stramowski komentuje z klasą

Byli partnerzy wypowiadają się o sobie z szacunkiem. Ich rozstaniu nie towarzyszyła medialna afera. Para doczekała się córki Heleny, o której dobro dbają rodzice, m.in. poprzez niepokazywanie jej w mediach. Aktorzy nie chcą, aby na dziecku odbiło się ich rozstanie. Stramowski aktualnie układa życie u boku nowej partnerki, być może Warnke również znalazła miłość. Aktorka została sfotografowana z pewnym blondynem. Na zdjęciach była rozpromieniona. Według gazety "Twoje Imperium" jej serce już do kogoś należy. Tajemniczy mężczyzna wsiadł z aktorką do taksówki, gdzie widać Warnke wyraźnie uśmiechniętą. Co na to Stramowski? W wywiadzie z Pudelkiem powiedział:

Nie chcę się wypowiadać na ten temat. To są prywatne sprawy. Każdy sobie układa życie po swojemu. Bardzo się wspieramy z Kasią. Mamy super relację - powtarzam to. Jesteśmy przyjaciółmi, to już zostanie na zawsze. I sobie kibicujemy. Tyle w temacie.

Warnke z kolei podkreśla, że życzy swojej córce "kochanej macochy". Czy zatem Stramowski życzy Helence "kochanego ojczyma"?

Ja przede wszystkim sobie, Kasi i naszej córce życzę, żebyśmy byli szczęśliwi, a co do tego doprowadzi, nigdy nie wiadomo... Przede wszystkim - dużo miłości.

Aktor zaznaczył, że obecnie jest szczęśliwy.

Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski; Joanna Opozda i Antoni Królikowski Te związki zakończyły się w 2022 roku. Niektóre rozstania zszokowały

Zobacz też: Gala Top Seriale. Hyży w prześwitującym gorsecie, a Dankwa poszalała z butami. Stramowskiemu towarzyszyła partnerka

Więcej o: