Justyna Żyła o stanie zdrowia Marty Kubackiej. Poznały się jakiś czas temu. "Dla nas wszystkich był to szok"

Justyna Żyła, czyli była żona Piotra Żyły, postanowiła skomentować przykre doniesienia dotyczące stanu zdrowia Marty Kubackiej, ukochanej Dawida Kubackiego. Kobiety widziały się wielokrotnie.

Justyna Żyła w 2018 roku rozwiodła się z polskim skoczkiem narciarskim, Piotrem Żyłą. W wyniku poczynań zawodowych byłego męża, kobieta miała okazję poznać wielu sportowców wraz z ich partnerkami. Do jednej z nich należy Marta Kubacka, która obecnie przebywa w szpitalu. Co mówi o tej znajomości Żyła?

Zobacz wideo Piotr Żyła mistrzem świata! Austriacy nie mogą się pogodzić. "Parodia"

Justyna Żyła Justyna Żyła pokazała stare zdjęcie syna. Uroczy? Mało powiedziane

Justyna Żyła o stanie zdrowia Marty Kubackiej. "Jest mi bardzo przykro"

Do mediów trafiła smutna informacja dotycząca żony Dawida Kubackiego. Sportowiec przekazał na Instagramie następujący komunikat:

Moja żona Marta wylądowała w szpitalu z przyczyn kardiologicznych, jej stan jest ciężki i lekarze walczą o jej życie. Jest w dobrych rękach, to silna dziewczyna, wiem, że będzie walczyła. Oczywiście to dla mnie koniec sezonu, ale nie to jest teraz najważniejsze.

Z tego powodu Kubacki nie wystartuje w konkursach Pucharu Świata w skokach narciarskich do końca sezonu 2022/2023. Żona sportowca zna się z Justyną Żyłą, która kilka lat temu była związana z Piotrem Żyłą. Była partnerka skoczka w rozmowie z "Faktem" wsparła koleżankę następującymi słowami:

Jest mi bardzo przykro z tego powodu i życzę Dawidowi i Marcie, dziewczynkom i całej rodzinie, żeby Marta jak najszybciej wróciła do zdrowia. Dla nas wszystkich był to szok i bardzo przykra sytuacja. Jeszcze raz życzę, żeby jak najszybciej wszyscy wrócili cali i zdrowi do domu. Żeby wszystko ułożyło się po ich myśli. Marta jest ciepłą, bardzo sympatyczną i dobrą koleżanką. Nie chcę mówić więcej, robić zamieszania. Naprawdę, z całego serca życzę jej i wszystkim zdrowia.

Życzymy Marcie Kubackiej szybkiego odzyskania sił.

Kasia Tusk, Justyna Żyła "Taniec z Gwiazdami". Oto najgorsi tancerze. Żyła i Szpak to nie wszystko

Zobacz też: Krzysztof Skórzyński w "Dzień dobry TVN" o kulisach rezygnacji Dawida Kubackiego z zawodów. Łamał mu się głos

Więcej o: