Urodzinowa Patrycja Tuchlińska w szampańskiej mini. Aż lśni od diamentów [ZDJĘCIA]

Patrycja Tuchlińska kilka dni temu obchodziła 28. urodziny. Właśnie pochwaliła się stylizacją, jaką wybrała tego wyjątkowego dnia.

Patrycja Tuchlińska od kilku lat tworzy szczęśliwy związek z jednym z najbogatszych Polaków, Józefem Wojciechowskim. Para po raz pierwszy była widziana w 2018 roku i choć wielu spekulowało, że ich miłość nie przetrwa próby czasu, zakochani stanęli na ślubnym kobiercu i doczekali się dziecka. Wojciechowski i Tuchlińska prowadzą niezwykle wystawne życie, a sama kobieta chętnie chwali się luksusowymi stylizacjami. Tak wyglądała podczas imprezy urodzinowej. 

Zobacz wideo Doda podaje swoją listę prezentów na urodziny

Dorota Szelągowska Szelągowska była zmęczona luksusem. Przeprowadziła się do mniejszego mieszkania

Urodzinowa Patrycja Tuchlińska obwiesiła się diamentami

11 marca Patrycja Tuchlińska skończyła 28 lat. Z tej okazji wybrała się z koleżankami do jednego z warszawskich klubów, skąd podzieliła się obszerną fotorelacją. Na udostępnionych relacjach pokazywała czerwony tort, drogie trunki i wokalistów, którzy wcielali się w światowe gwiazdy. Więcej na ten temat pisaliśmy TUTAJ. Teraz żona 76-letniego miliardera zaprezentowała stylizację, którą wybrała na tę okazję. Wyglądała obłędnie.

Tego wieczora Patrycja Tuchlińska postawiła na szampańską sukienkę od Bronx and Banco wartą 4,5 tysiąca złotych, która poddała delikatnej przeróbce. W oryginale jest to długa maxi, a ona postanowiła ją skrócić do modelu mini. Do tego dobrała białe futro i srebrną biżuterię wysadzaną drogimi diamentami. W ręku trzymała klasyczną, czarną kopertówkę od Chanel. Na nogach miała błyszczące sandałki na szpilce.

Birthday pictures (pol. urodzinowe zdjęcia) - pisała Patrycja Tuchlińska.
 

Więcej zdjęć z urodzin Patrycji Tuchlińskiej znajdziesz w naszej galerii na górze strony.

Patrycja Tuchlińska screen Patrycja Tuchlińska na egzotycznych wakacjach. Pokazała dziedzica fortuny

Więcej o: