Julia Faustyna po badaniach DNA została ulokowana w kryjówce. Wszystko przez groźby

Madeleine McCann zaginęła w 2007 roku. Do tej pory nie udało się ustalić, gdzie może ona przebywać. Julia Faustyna z Polski jest natomiast innego zdania. Uważa, że została uprowadzona, co chciała udowodnić testami DNA.

Madeleine McCann to tak naprawdę Julia Faustyna? Na temat zaginięcia dziewczyny powstało mnóstwo teorii. Polka uważa jednak, że ona sama stanowi rozwikłanie zagadki. Publikuje na swoim Instagramie "dowody" podobieństwa do zaginionej McCann. Postanowiła wykonać test DNA. Mogła przy tym liczyć na wsparcie jasnowidzki i prywatnej detektywki, dzięki której Julia Faustyna przeniosła się do Stanów Zjednoczonych. W Polsce otrzymywała groźby śmierci. 

Zobacz wideo Poszukiwania dwóch nastolatków w Lubuskiem

Julia Faustyna podająca się za Madeleine McCann zrobiła testy DNA

Zdaniem 21-latki testy genetyczne to formalność. Od miesięcy dziewczyna otwarcie mówi, że jest zaginioną brytyjką. Według "The Sun" Julia Faustyna przekazała już próbki DNA. Detektywka Fia Johansson informuje:

Jeśli wyniki wykażą, że jest Brytyjką lub pochodzi z tego obszaru, będziemy kontynuować śledztwo w sprawie Madeleine McCann.

Zdaniem wspomnianych kobiet, które wspierają Julię Faustynę, dziewczyna została porwana. 

Mamy wiele dowodów, które wskazują, że Julia została z pewnością przemycona do Polski z innego kraju przez międzynarodową grupę, zajmującą się handlem seksualnym. Wciąż prowadzimy dochodzenie, ale Julia zdecydowanie nie jest biologiczną córką swoich rodziców z Polski.

Julia Faustyna dorastała we Wrocławiu. W tym mieście jednak prywatna detektywka nie znalazła żadnej dokumentacji szpitalnej dotyczącej pierwszych pięciu lat dziewczyny. Julia Faustyna nie może sobie przypomnieć części dzieciństwa. W pamięć zapadło jej natomiast spotkanie z pedofilem, który miał ją wykorzystywać. Dr Johansson twierdzi, że z dziewczyną kontaktowała się rodzina zaginionej Livii Schepp pochodzącej ze Szwajcarii. Do jej zaginięcia doszło w 2011 roku. Wszystko jest uzależnione od wyników badań DNA. Jeśli wskażą one pochodzenie brytyjskie - detektywka zajmie się sprawą McCann. Przy szwajcarskich korzeniach z kolei, zacznie szukać tropów związanych z Schepp. Przy korzeniach amerykańskich ruszy w kierunku Stanów Zjednoczonych. Obecnie nastolatka przebywa w kryjówce w Kalifornii. Została wywieziona z rodzinnego kraju po tym, jak grożono jej śmiercią. Czekamy na kolejne wieści w sprawie.

Zobacz też: Polka twierdząca, że jest Madeleine McCann usunęła media społecznościowe. Tłumaczy się

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.