Polka twierdzi, że jest Madeleine McCann. Prywatny detektyw dokonał analizy biometrycznej

Julia Faustyna wciąż twierdzi, że jest zaginioną przed laty Madeleine McCann. Sprawę zbadał prywatny detektyw. W hiszpańskiej radiostacji mężczyzna przedstawił wyniki analizy biometrycznej.

Światowe media obiegła wiadomość o Polce, która twierdzi, że jest poszukiwaną od lat Madeleine McCann. Przypomnijmy, że trzyletnia Brytyjka zaginęła w Portugalii w 2007 roku, gdzie przebywała wraz z rodzicami. Julia Faustyna wskazuje na swoje podobieństwo do dziewczynki. Stworzyła też instagramowy profil, na którym publikuje rzekome dowody potwierdzające jej teorię. Sprawę postanowił zbadać prywatny detektyw. Podzielił się wynikami analizy biometrycznej w mediach.

Prywatny detektyw o sprawie Julii Faustyny: Myślę, że to oszustwo

Francisco Marco to detektyw, który przeanalizował podobieństwo pomiędzy Madeleine McCann, a Julią Faustyną. W rozmowie z hiszpańską stacją radiową RAC1 powiedział, że nie widzi tu wspólnych cech.

Dokonałem wyszukiwania biometrycznego i nie ma podobieństwa do cech Madeleine - powiedział Francisco Marco.

Hiszpański detektyw zauważył, że Julia Faustyna dzięki swoim twierdzeniom zdobyła popularność w sieci i wielu obserwatorów w mediach społecznościowych. 

Myślę, że to oszustwo, ale nie mogę tego stwierdzić bez dowodów. Ta dziewczyna skontaktowała się z policją i nikt nie zwrócił na nią uwagi, a później otworzyła konto na Instagramie, na którym ma teraz tysiące obserwujących, podczas gdy wcześniej miała ich bardzo niewielu - dodał Francisco Marco.

Julia FaustynaJulia Faustyna Fot. Instagram.com/iammadeleinemccan

Więcej zdjęć znajdziesz w galerii na górze strony.

Przypomnijmy, że do sprawy odnieśli się już bliscy Julii Faustyny, którzy stwierdzili, że jej teorie wynikają z zaburzeń i zaprzestania leczenia. Dodali też, że dziewczynie zawsze zależało na popularności, zdarzało jej się kłamać i manipulować. Ona z kolei żąda od rodziców Madeleine McCann zgody na testy DNA.