Julia Faustyna w końcu poddała się testom DNA. "Mamy wiele dowodów, które wskazują, że została przemycona do Polski"

Julia Faustyna, która twierdzi, że jest Madeleine McCann, w końcu poddała się testom DNA. Za niedługo wszystko będzie jasne, czy jest zaginionym przed laty dzieckiem.

Julia Faustyna od dłuższego czasu twierdzi, że jest zaginioną przed laty Madeleine McCann. Po opublikowaniu w sieci serii filmików, na których wyjaśnia domniemaną tożsamość, dziewczyna wykonała testy DNA. Wspiera ją w całej akcji jasnowidzka i prywatna detektywka dr Fia Johansson. To właśnie za jej sprawą Julia Faustyna przeniosła się do Stanów Zjednoczonych, ponieważ w Polsce otrzymywała groźby śmierci. 

Polecamy: Sprawa Polki podającej się za Madeleine McCann. Podejrzana dokumentacja medyczna. "Brakuje wszystkiego"

Zobacz wideo Ociepa o paskach TVP Info ws. śmierci Mikołaja Filiksa: Te paski są reakcjami na akcję

Julia Faustyna jest Madeleine McCann? Testy DNA wszystko wyjaśnią

21-latka od kilku miesięcy twierdzi, że jest zaginioną w 2007 roku Madeleine McCann. "The Sun" informuje, że Polka przekazała już gotowe próbki do testów DNA. Wcześniej rodzice zaginionej wyrazili na nie zgodę. Detektywka i kobieta, która okazała wsparcie młodej dziewczynie - Fia Johansson, mówi:

Jeśli wyniki wykażą, że jest Brytyjką lub pochodzi z tego obszaru, będziemy kontynuować śledztwo w sprawie Madeleine McCann - podsumowała.

Kobieta już wcześniej zabierała głos w sprawie. Pisaliśmy o tym między innymi TUTAJ. Teraz jasnowidzka i detektywka dodała, że jej zdaniem Julia Faustyna została porwana. Padły mocne słowa. 

Mamy wiele dowodów, które wskazują, że Julia została z pewnością przemycona do Polski z innego kraju przez międzynarodową grupę, zajmującą się handlem seksualnym. Wciąż prowadzimy dochodzenie, ale Julia zdecydowanie nie jest biologiczną córką swoich rodziców z Polski - podsumowała.

Nie pozostaje nam nic innego, jak czekać na rozwiązanie tej kryminalnej sprawy sprzed lat.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.