Lara Gessler uczciła pamięć ojca. Rozdzierająca serce refleksja. Magda Gessler też nie może pogodzić się ze stratą

Za parę miesięcy miną dwa lata od śmierci Piotra Gesslera. 14 marca mężczyzna obchodziłby 65. urodziny. Z tego powodu Lara i Magda Gessler podzieliły się wzruszającymi wpisami. Pokazały również archiwalne zdjęcia restauratora.

Niecałe dwa lata temu media obiegła informacja o śmierci znanego warszawskiego restauratora. Piotr Gessler odszedł 27 sierpnia 2023 roku. Były mąż Magdy Gessler i ojciec Lary zmarł niespodziewanie na skutek powikłań pooperacyjnych. Informację o śmierci restauratora za pośrednictwem mediów społecznościowych przekazała córka. 14 marca jest wyjątkowo smutną datą dla rodziny Gesslerów, właśnie tego dnia kolejne urodziny świętowałby Piotr Gessler. Z tej okazji była żona i córka podzieliły się wzruszającymi przemyśleniami.

Zobacz wideo Magda Gessler: Nie jestem żadną babcią! Wszystkiemu winna jest Lara. „Dyktatorka"

Urodziny Katarzyny SokołowskiejKatarzyna Sokołowska świętowała 50. urodziny w gwiazdorskim gronie

Lara Gessler we wzruszających słowach wspomina ojca. Dołączyła się Magda 

Lara Gessler nigdy nie ukrywała, że miała bardzo dobre relacje z ojcem. Z Piotrem Gesslerem łączyła ją wyjątkowo bliska więź, to właśnie on był dla niej inspiracją oraz podporą w trudnych życiowych momentach. W dniu jego urodzin cukierniczka opublikowała wzruszający wpis na Instagramie, dodając zdjęcie z dzieciństwa.

Od kilku dni przewija mi się w głowie scena, której nigdy nie zobaczę. Obraz Neny, z jej rozczochranym włoskami i wyciągniętym językiem, wołającej "dziadziusiu! dziadziusiu!" I mojego taty, który już przykucnął i czeka na nią z otwartymi ramionami, by po chwili ją przytulić i pocałować. Tego nigdy nie zobaczę, choć widzę to setki razy. Kończyłby dziś 65 lat - napisała Lara Gessler.
 

Pod opublikowanym postem pojawiły się liczne komentarze i słowa otuchy.

Naprawdę mi przykro. Wiem, co czujesz.
Fajny tata żyje na zawsze we wspomnieniach. Kiedyś opowiesz córce o dziadku - czytamy.

Lara Gessler mieszkanieEklektyczne mieszkanie Lary Gessler. Niepowtarzalny klimat

Z okazji urodzin byłego męża Magda Gessler również postanowiła uczcić jego pamięć. Na Instagramie napisała kilka słów i opublikowała archiwalne zdjęcie, w towarzystwie Piotra Gesslera

Było tak pięknie! Trudno w to uwierzyć i nie wiadomo jak z tym żyć... Czując ból, łzy najbliższych, patrząc na moją wnuczkę i córkę. Boli bardzo - napisała Magda Gessler.
 

Piotr i Magda Gessler poznali się w restauracji. Droga do związku była wyboista. W 1989 roku doczekali się narodzin córki, a sześć lat później powiedzieli sobie sakramentalne "tak". Niestety małżeństwo nie przetrwało próby czasu. Po rozwodzie Piotr oddał się opiece nad dzieckiem, a Magda zajęła się interesami.

Więcej o: