Michał Żebrowski drwi ze Zbigniewa Ziobry. Też pokazał się z bronią. Fani: "Zacnie nabita pielucha"

Michał Żebrowski postanowił umieścić na Instagramie humorystyczny post z... pistoletem. Fani są tym wyraźnie rozbawieni. Co wspólnego ze zdjęciem ma Zbigniew Ziobro?

Michał Żebrowski być może zaraził się stylem prowadzenia Instagrama od swojej żony. Aleksandra Żebrowska słynie z humorystycznych zdjęć, do których dodaje oryginalne opisy, bawiące jej fanów. W najnowszym poście aktor odtworzył ostatni wyczyn Zbigniewa Ziobry. Jak mu wyszło?

Zobacz wideo Michał Żebrowski na szalonej randce z żoną

Michał Żebrowski z pistoletem za paskiem. Fani płaczą ze śmiechu

Michał Żebrowski ostatnio szaleje na Instagramie. Jego ukochana z okazji Dnia Mężczyzn opublikowała zdjęcie aktora, który nie miał na sobie żadnych ubrań. Teraz sam Żebrowski postanowił dodać humorystyczny post. Aktor sparodiował Zbigniewa Ziobrę, który podczas uroczystości w kopalni Bełchatów pokazał się z bronią wsadzoną za pasek. Polityk wytłumaczył się w rozmowie z "Super Expressem":

Mam uprawnienia na broń, w tym do celów sportowych. Od kilku lat dla sportu i rekreacji strzelam w weekendy na strzelnicy. Dlatego wracając po weekendzie do Warszawy, gdzie broń na co dzień przechowuję, miałem ją ze sobą. Na konferencji w Bełchatowie zatrzymałem się w drodze do stolicy. Zgodnie z przepisami nie mogłem jej pozostawić w samochodzie.

Żebrowski, jak się okazuje, nie mógł przejść obojętnie obok tego incydentu. Wziął pieluchę i plastikowy pistolet. Nowe zdjęcie na Instagramie podpisał następująco:

Na wszelki wypadek #prokreatorgeneralny.
 

Fani pękają ze śmiechu.

Ale co na wszelki wypadek? Giwera czy pampers? To drugie ważniejsze.
Zacnie nabita pielucha.
Żeby przetrwać w tym chorym kraju, takie posty są jak balsam dla duszy.
Jak ja was kocham Żebrowscy.

Jak wam się podoba?

Zobacz też: Żebrowska usłyszała, że "nie ma wstydu". Dalej tylko mocniej. "Pani nie zasłużyła na takiego męża". Odpowiedziała. I to jak

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.