Żebrowska usłyszała, że "nie ma wstydu". Dalej tylko mocniej. "Pani nie zasłużyła na takiego męża". Odpowiedziała. I to jak

Aleksandra Żebrowska słynie z dość odważnego prowadzenia Instagrama. Dzieli się na nim zdjęciami rodziny, które często bywają przepełnione dystansem. Nie wszystkim jednak przypadł do gustu taki styl.

Aleksandra Żebrowska dzięki swojemu humorowi zdobyła na Instagramie pokaźne grono odbiorców. Na tej platformie jest śledzona przez 371 tys. osób. Influencerka otwarcie mówi o trudach macierzyństwa, pokazuje się bez makijażu, a ostatnio nawet wstawiła zdjęcie rozebranego męża. Jedna z obserwatorek wiele jej zarzuciła w związku z tym. Żebrowska postanowiła zareagować.

Zobacz wideo Ola Żebrowska świętuje urodziny Michała Żebrowskiego

Michał Żebrowski, Aleksandra ŻebrowskaNagi Żebrowski świętuje Dzień Mężczyzny. Uchwyciła go żona

Aleksandra Żebrowska nie ma wstydu? Tak twierdzi jedna z obserwatorek

Ukochana Michała Żebrowskiego otrzymała ostatnio nieprzyjemną wiadomość. Żebrowska postanowiła wyśmiać całą sytuację na swoim profilu, umieszczając nowy post. Na pierwszym zdjęciu influencerka siedzi na stole i przegląda gazetę, a na drugim możemy zobaczyć pełną hejtu wiadomość od obserwatorki. Brzmi ona następująco:

Pani Aleksandro, pani nie ma wstydu […]. Pani nie zasłużyła na takiego męża. Aż żal, że pani mąż nie poznał przed panią kobiety autentycznie odpowiedniej dla siebie. Czwórka dzieci i sam seks w głowie nie powinny być szczytem ambicji dla osoby pełniącej funkcję żony (sic! - red.) kogoś tak wielkiego pod względem zawodowym, jak pan Michał Żebrowski. Niedobrze mi się robi […]. Może być pani z siebie dumna.
 

Jak widać, obserwatorka jest fanką Michała Żebrowskiego, zaś Aleksandry Żebrowskiej - niekoniecznie. Influencerka przy nagłaśnianiu tego wątku postawiła na humorystyczny opis.

Ja przeglądająca ogłoszenia, w poszukiwaniu kobiety autentycznie odpowiedniej dla mojego Męża, która będzie godnie pełniła funkcję Jego żony, nie niszcząc przy tym doszczętnie Jego dorobku artystycznego ani dobrego imienia - a przede wszystkim, nigdy nie myślącej o seksie z Nim.

W komentarzach nie brakuje śmiechu. 

Seks z własnym mężem?! Dajcie spokój, kto to słyszał.
Biedny uciemiężony Żebrowski...

Do dyskusji dołączył również Borys Szyc:

O przepraszam. Ta pani kochała się w Michale, jak grał Kordiana i może sobie tak pisać!

Co sądzicie o sprawie?

Aleksandra Żebrowska, Michał ŻebrowskiŻebrowska pokazała stare zdjęcia. Jedno dokleiła do kadru z "Ogniem i mieczem"

Zobacz też: Aleksandra Żebrowska porównuje swoją naturalną twarz do tej z okładki. Jest różnica?

Więcej o: