Małgorzata Rozenek nie płaci za wynajem luksusowej willi. "Nie zdecydowałabym się na to". Kto to robi?

Małgorzata Rozenek jest w trakcie budowy wymarzonego domu. Na razie prezenterka mieszka wraz z rodziną w wynajętej luksusowej willi. Okazuje się, że nie musi martwić się o czynsz.

Małgorzata Rozenek jest obecnie jedną z najpopularniejszych gwiazd w Polsce. Jesienią celebrytka spełniła swoje marzenie i zadebiutowała w roli prowadzącej "Dzień dobry TVN". Jakiś czas temu rodzina prezenterki przeprowadziła się do nowego domu. Majdanowie mieszkają teraz w willi, która w przeszłości należała do Wojciecha Modesta Amaro.

Zobacz wideo "Niezwykłe miejsce, niezwykłe przeżycie". Małgorzata Rozenek zachwycona obozem Anny Lewandowskiej

Dorota SzelągowskaSzelągowska była zmęczona luksusem. Przeprowadziła się do mniejszego mieszkania

Małgorzata Rozenek zdradziła, kto płaci za wynajem luksusowej willi. "Nie zdecydowałabym się na to"

Małgorzata Rozenek chętnie pokazuje na Instagramie wnętrza luksusowej willi. Dom nie należy jednak do prezenterki. Jakiś czas temu media donosiły, że za wynajem posiadłości trzeba zapłacić kilkadziesiąt tysięcy złotych miesięcznie. Okazuje się jednak, że to nie gospodyni "Dzień dobry TVN" pokrywa koszty.

To nie ja wynajmuję, tylko firma wynajmuje dla nas. Gdybym to miała robić ja, to nie wiem, czy w swoim rozsądku bym się na to zdecydowała. Prowadzimy dom, w którym jest troje dzieci, więc to wszystko jest dla nas odczuwalne. Żyjemy w czasach, w których polskim rodzinom jest coraz trudniej - przyznała celebrytka w rozmowie z "Faktem".

Rozenek opowiedziała też o planach budowy domu. Zdradziła, że ceny materiałów budowlanych mocno ją zaskoczyły.

Mam taki swój wymarzony dom i on jest w trakcie realizacji i tu, jeśli możemy mówić o drożyźnie, to jest to temat rzeka i spore wyzwanie. Wbrew pozorom jestem osobą bardzo rozsądną i nie wydaję pieniędzy lekką ręką i nie trwonię ich bez sensu. Może dlatego, że pierwsze poważne pieniądze zaczęłam zarabiać, jak już byłam mamą i jak masz dzieci, to zawsze odruchowo myślisz, żeby najpierw zaspokoić ich potrzeby. Nie da się tego zrobić, jeśli nie szanuje się pieniędzy, także wiem, co to znaczy je oszczędzać - podkreśliła we wspomnianym wywiadzie.

Julia Żugaj w naturalnej wersji. Bez makijażu wygląda naprawdę promiennieJulia Żugaj przez lata walczyła z trądzikiem. Tak wygląda bez makijażu

Myślicie, że Małgorzata Rozenek wkrótce przeprowadzi się do własnego, wymarzonego domu?

Więcej o: