Julia Żugaj przez lata walczyła z trądzikiem. "Wstydziłam się". Wyleczyła zmiany. Tak teraz wygląda bez makijażu

Julia Żugaj ma idealną cerę. Nie zawsze jednak tak było. Mimo wszystko nigdy nie ukrywała niedoskonałości cery. Zarówno kiedyś, jak i dziś chętnie pokazuje, jak wygląda w naturalnym wydaniu.

Julia Żugaj zaliczana jest do grona jednych z najpopularniejszych influencerek w Polsce. Rozpoznawalność i grono fanów zyskała dzięki udziałowi w projekcie Team X. Gdy słynna grupa youtuberów rozpadła się, Żugaj rozpoczęła indywidualną karierę. Oprócz prowadzenia kanału na YouTubie regularnie publikuje również treści na Instagramie i TikToku, gdzie między innymi dzieli się z fanami różnymi trikami makijażowymi. Przy okazji takich nagrań możemy zobaczyć, w jakiej kondycji obecnie jest jej cera. 

Robert Downey Jr, Justin BieberDowney Jr. siedział w więzieniu kilka razy, a Keanu Reeves uniknął kary

Zobacz wideo Paulina Krupińska bez makijażu. "Taka jest rzeczywistość"

Julia Żugaj w naturalnej wersji. Bez makijażu wygląda naprawdę promiennie 

Rok temu Julia Żugaj udzieliła wywiadu, w którym opowiedziała, kiedy dokładnie rozpoczęły się jej problemy z cerą. 

Pierwsze problemy zaczęły się jak miałam około 15 lat (...). To był taki młodzieńczy trądzik, więc nie przejmowałam się tym, ponieważ rówieśnicy też mieli trądzik. Gorzej zaczęło być, jak miałam około 18 lat i wtedy trądzik bardzo się nasilił - zdradziła.

Wówczas dzięki pomocy lekarza udało jej się uporać z trądzikiem. Po czasie nastąpił jednak nawrót choroby i konieczna była ponowna konsultacja u specjalisty. Pomimo tego, że zmiany były bardzo widoczne, Julia nigdy nie starała się ich ukrywać. 

Troszkę się tego wstydziłam, ale kiedy zmiany się nasiliły, to uczucie wstydu zniknęło. Poczułam, że potrzebuję pokazać moim widzom, że ten trądzik mam, że on ze mną jest, że to nie jest nic strasznego. Zaczęłam dużo częściej występować bez makijażu.

Rzeczywiście przeglądając tiktokowe konto Julii, możemy zobaczyć, że nie brakuje na nim filmów, gdzie pozuje bez makijażu. Obecnie po trądziku nie ma już śladu, a jej cera prezentuje się rewelacyjnie. Sami zobaczcie. 

Julia ŻugajJulia Żugaj Screen: TikTok/@juliazugaj

W galerii u góry strony możecie sprawdzić, jak Julia Żugaj wyglądała, zanim udało jej się wyleczyć trądzik. 

Aleksandra Żebrowska, Michał ŻebrowskiAleksandra Żebrowska zasłoniła przyrodzenie męża. Ale o lustrze nie pomyśleli

Więcej o: