Dorota Wellman nigdy nie pokazuje męża. Jak wygląda Krzysztof, z którym jest od ponad 35 lat?

Dorota Wellman słynie z trzymania życia prywatnego w tajemnicy. Od lat jest żoną Krzysztofa Wellmana, jednak mężczyzna nie towarzyszy jej na ściankach czy imprezach. Jak wygląda i czym się zajmuje?

Dorota Wellman i Krzysztof Wellman są małżeństwem od ponad 35 lat. Ona poznała go, gdy był w trakcie rozwodu. Podobno ujął ją humorem. I choć oboje pracują w branży artystycznej - on jest fotografem - bardzo rzadko pojawiają się na imprezach firmowych razem.

Dorota WellmanDorota Wellman obawia się o przyszłość syna. "Nie mogę przez to spać"

Zobacz wideo Dorota Wellman złoży wypowiedzenie, gdy jej zabiorą Marcina Prokopa. "To mój partner idealny"

Dorota Wellman prawie nie pokazuje męża. Jak wygląda Krzysztof?

Krzysztof Wellman w przeciwieństwie do swojej żony prowadzi aktywnie konto na Instagramie. Próżno tam jednak szukać urywków ze scen życia rodzinnego Doroty i ich syna, Jakuba. Para konsekwentnie bardzo rzadko wypowiada się na temat ich związku.

Poznali się na planie filmu "Schodami w górę, schodami w dół", ale znajomość nie od razu przerodziła się w związek. Zaczęło się od długich rozmów, które zakończyły się po pewnym czasie wyprawą w góry... z inną kobietą. Ta na swoje nieszczęście założyła na wycieczkę nieodpowiednie obuwie i została daleko z tyłu. Podobno to wtedy przyjaźń przerodziła się w uczucie, a fundament zbudowany na przyjaźni stał się trwałą podbudową. W 1988 roku wzięli ślub, a w 1993 roku powitali na świecie jedyne dziecko, Kubę.

Krzysztof WellmanKrzysztof Wellman Fot. AKPA

Oddzielają życie prywatne od zawodowego. Dorota rzadko pokazywana jest na zdjęciach zamieszczonych na Instagramie męża. Ona sama w ogóle stroni od mediów społecznościowych. Mają też do siebie dużo zaufania. Krzysztof Wellman często pracuje przy projektach, w których udział biorą piękne kobiety. Pytana przez magazyn "Show" o uczucie zazdrości, Dorota podsumowała krótko:

Nie mam czasu na zazdrość. Mam zaufanie do męża, a jeśli coś ma się zdarzyć, to się i tak zdarzy. Poza tym jestem naprawdę głęboko przekonana, że drugiej takiej jak ja nie będzie mieć.
Więcej o: