Marianna Schreiber w wojsku ścięła paznokcie, przyszedł czas i na zmianę fryzury. Niestrudzenie zdaje relację

Marianna Schreiber od ponad tygodnia przebywa na szkoleniu wojskowym. Celebrytka zdjęła teraz mundur i pokazała się fanom w nowej fryzurze. Podziękowała także za wsparcie i dodawanie otuchy.

Marianna Schreiber zaistniała początkowo w polskich mediach jako żona ministra w rządzie PiS Łukasza Schreibera, która zdecydowała się wziąć udział w programie "Top Model". Później wielokrotnie zaskakiwała internautów treściami, które zamieszczała w sieci. Zdecydowała się także założyć partię polityczną Mam Dość. Teraz celebrytka przechodzi szkolenie wojskowe, które relacjonuje na Instagramie. Obserwatorom pokazała się w nowym uczesaniu.

Zobacz wideo Marianna Schreiber tłumaczy się z udziału w "Top Model". Oburzyła ją reakcja mediów

Marianna Schreiber nadaje prosto z poligonu. Opublikowała selfie Marianna Schreiber nadaje prosto z poligonu. "Tam można mieć telefon?"

Marianna Schreiber w nowej fryzurze w wojsku. Fani: Wyglądasz olśniewająco

Marianna Schreiber na szkoleniu wojskowym przebywa już od ośmiu dni. Tym razem wstawiła na Instagram zdjęcie w granatowo-szarym dresie z logiem Wojska Polskiego. Uwagę zwraca także jej fryzura. Celebrytka ma na głowie zaplecione warkoczyki, które są spięte z tyłu w kucyk. 

 

Marianna Schreiber już na początku szkolenia musiała obciąć paznokcie, czym także podzieliła się z fanami na Instagramie. Podziękowała także obserwatorom za pozytywną energię. 

Dziś ósmy dzień w wojsku. Zostało 20 dni. Ten post piszę o 5.45. W takich dresach np. biegamy, gdy nie ma poligonu danego dnia. Jest bardzo mało czasu, nawet go nie ma na pisanie elaboratów (a szkoda), ale po przysiędze wszystko wam opowiem. Dajecie mi siły, która starcza mi na każdy dzień! Jestem wdzięczna! - napisała na Instagramie.

Fani w dalszym ciągu motywowali celebrytkę w komentarzach pod najnowszym postem. 

Już widzę, że dasz radę, no chyba że jakiś armagedon będzie, czego nie przewiduję.
Wyglądasz olśniewająco. Trzymaj się.
Jaki piękny dres.

To tylko niektóre komentarze, które pojawiły się pod najnowszym postem Marianny Schreiber na Instagramie. 

Marianna Schreiber relacjonuje pobyt w wojsku Marianna Schreiber żali się na pobyt w wojsku: Dawno tak mnie nikt nie orał

Więcej o: