Tuchlińska i Wojciechowski na rodzinnych wakacjach. Atrakcja ich zaskoczyła: Trzeba pieniądze płacić

Patrycja Tuchlińska i Józef Wojciechowski wybrali się z synem na rajskie wakacje. Modelka pochwaliła się relacją na Instagramie. Pojechali oglądać pingwiny.

Patrycja Tuchlińska i Józef Wojciechowski pokazują, że miłość nie ma granic. 76-letni milioner związał się z 27-letnią modelką mimo dzielącej ich prawie 50-letniej różnicy wieku. Mężczyzna poznał Tuchlińską, gdy ta jeszcze studiowała inżynierię na Politechnice Warszawskiej. Para od razu poczuła do siebie miętę i weszli w miłosną relację. Oficjalnie pokazali się na czerwonym dywanie w 2018 roku. Trzy lata później przyszedł na świat ich ukochany syn. Rodzina wie, jak żyć luksusowo. Niedawno wybrali się na wakacje prywatnym samolotem. Relacją pochwaliła się modelka na Instagramie.

Zobacz wideo Katarzyna Cichopek o wakacjach w Jordanii, z Kurzajewskim

Tuchlińska i Wojciechowski na wakacjach. Przyjechali oglądać pingwiny

Para lubi pławić się w luksusie. Na instagramowym profilu modelki można znaleźć wiele zdjęć z odbytych podróży, spędzonych w najlepszych hotelach, w luksusowych autach i najdroższych miastach świata. Pod koniec lutego rodzina postanowiła zmienić otoczenie i wybrała się na wakacje. Polecieli tam oczywiście prywatnym samolotem. Nieznane jest miejsce podróży, jednak po relacji, jaką zamieściła Tuchlińska na InstaStories, widać, że jest to teren górzysty. Rodzinę przywitało piękne błękitne niebo i szum fal, jednak sądząc po kreacji modelki, nie jest tam za ciepło. Patrycja Tuchlińska na spacer z ukochanym i synem wybrała się w białych sneakersach, jeansowym kombinezonie z rozkloszowanymi nogawkami i białym longsleevie. Na ramieniu miała torebkę Chanel, a na twarzy ogromne, czarne okulary.

Patrycja Tuchlińska z synemPatrycja Tuchlińska z synem Fot. @patrycja.tuchlinska

Miejsce, w którym przebywa zamożna rodzina, najwyraźniej znane jest z pingwinów, szczerze wątpimy, że jest to jednak Antarktyda. Możliwe, że wybrali się na wyspy Galapagos, gdzie zamieszkuje pingwin równikowy. Józef Wojciechowski, jeden z najbogatszych Polaków, na nagraniu mówi do ukochanej właśnie o tych bezlotkach.

Żeby pingwiny obejrzeć, trzeba pieniądze płacić - zaśmiał się wraz z modelką na InstaStories.

Wątpimy jednak, że turystyczna atrakcja to coś, na co milioner nie może sobie pozwolić na wakacjach.

Więcej zdjęć z wyjazdu znajdziecie w galerii u góry strony.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.