Małgorzata Rozenek odpowiada UOKiK: Byłam zaskoczona

Małgorzata Rozenek odpowiedziała na komunikat UOKiK. Do tej pory nie otrzymała od nich pisma.

Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumenta doszukał się u Małgorzaty Rozenek nieodpowiedniego oznaczania współprac. Odniosła się do sprawy w mediach społecznościowych. Ich zdaniem prezenterka telewizyjna ukrywa tagi dotyczące reklam i poprzestaje jedynie na podawaniu nazw marek. Odniosła się do sprawy.

Zobacz wideo "Niezwykłe miejsce, niezwykłe przeżycie". Małgorzata Rozenek zachwycona obozem Anny Lewandowskiej

Julia WieniawaMieszkanie Wieniawy ocieka luksusem. W łazience złoto, na tarasie egzotyka

Małgorzata Rozenek odpowiada UOKiK

Małgorzata Rozenek po kilku godzinach od ukazania się artykułu UOKiK opublikowała oświadczenie. Celebrytka nie otrzymała od nich oficjalnego pisma w tej sprawie.

Dzisiaj zapoznałam się z komunikatem UOKiK w związku z wątpliwościami Urzędu dotyczącymi oznaczania treści reklamowych na moich mediach społecznościowych. Niestety do tej pory nie otrzymałam oficjalnego pisma, więc odnoszę się do sprawy bazując jedynie na komunikacie - pisała Małgorzata Rozenek na InstaStories.

Małgorzata Rozenek zapewnia, że stara się przekazywać odbiorcom transparentne reklamy i nie próbuje ukrywać, że otrzymała za nie wynagrodzenie.

Wytyczne UOKiK dotyczące prawidłowego oznaczania treści reklamowych są mi znane. Transparentność rynku reklamowego jest ważna i dla twórców, i dla ich odbiorców, dlatego starałam się stosować rekomendacje UOKiK w swojej działalności w sieci i informować swoich odbiorców o współpracach.

Prowadząca "Dzień dobry TVN" była zaskoczona informacją, jaka dziś do niej dotarła. Ma zamiar wszystko wyjaśnić. 

Prowadzę swoje social media w sposób przejrzysty, uczciwy i transparentny. Deklarując chęć współpracy z UOKiK, choć nie ukrywam, że byłam zaskoczona opublikowaniem oświadczenia przed oficjalnym poinformowaniem mnie o wszczęciu postępowania. Mam nadzieję, że we współpracy z UOKiK uda się szybko wyjaśnić tę sprawę.

Trzymamy kciuki, że wszystko się niebawem rozwiąże.

DodaDoda zapewnia UOKiK, że nie ukrywa współprac

Więcej o: