Mariusz Pudzianowski pokazał zdjęcie sprzed 20 lat. Nie uwierzycie jak wyglądał, zanim stał się popularny

Mariusz Pudzianowski od lat postrzegany jest za jedną z ikon sportu w Polsce. Były strongman ma 46 lat. Jak wyglądał zanim stał się popularny?

Mariusz Pudzianowski przed 30. rokiem życia wywalczył tytuły Mistrza Europy i Mistrza Świata w zawodach Strongman. Jego rozpoznawalność rosła wraz z kolejnymi sukcesami, więc zaczął bardziej udzielać się w polskim show-biznesie. Wziął nawet udział w ósmej edycji programu "Taniec z gwiazdami". Jak wyglądał przed rozpoczęciem sportowej kariery?

Zobacz wideo Spora niewiadoma przed walką Pudzianowskiego

Mariusz Pudzianowski tak wspomina początek sportowej drogi. "Ale ogórek byłem"

Sportowiec na swoim Instagramie regularnie zamieszcza motywacyjne materiały. Nie brakuje na profilu Pudzianowskiego relacji z treningów, pracy fizycznej i zawodów. Na każdym kroku strongman udowadnia, że limity są jedynie w naszych głowach. Przełomowym rokiem dla Pudzianowskiego był bez wątpienia rok 1999. Wówczas miał bowiem miejsce jego debiut w zawodach dla strongmenów organizowanych w Płocku. Ten sam rok przyniósł Pudzianowskiemu brązowy medal w Drużynowych Mistrzostwach Świata Par Strongman. Warto podkreślić, że wówczas polska drużyna zapracowała na taką nagrodę po raz pierwszy. Pudzianowski wspomina tamten okres następującymi słowami:

1999 rok tuż przed mistrzostwami świata WSM Chiny w parach . Buuuu 21 lat temu . Ale ogórek byłem.
 

Na co zareagowali wierni fani:

Mariusz z orzełkiem na piersi. Jesteś najlepszy i będziesz najlepszy
Jesteś fundamentem mojej rodziny.
Brakuje mi tych czasów, lubiłam oglądać wszystkie wasze strongowe (...) zmagania. Heh, jak ten czas leci, pozdrawiam.

Co sądzicie o tym zdjęciu?

Zobacz też: Cristiano Ronaldo z najmłodszą córką. Nie ma nawet roku. Od razu widać, do kogo jest podobna. "Za dużo perfekcji"

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.