Tiktoker Casanova to syn słynnego "Tulipana". Zasłynął z kontrowersyjnej sondy z kobietami

"Casanova", taki pseudonim wybrał sobie młody mężczyzna i przeprowadził sondę uliczną wśród dziewczyn. Tym razem zapytał, czy kobiety powinny pracować. Niektóre odpowiedzi mogą zaskoczyć. W sieci pojawiło się nagranie, a jego autorem jest syn pewnego znanego przestępcy.

Jacek Kalibabka o pseudonimie "Casanova" próbuje swoich sił w mediach społecznościowych. Jego konto na TikToku śledzi ponad 60 tysięcy użytkowników. Jednak nie wiele osób wie, że ten młody mężczyzna jest synem pewnego znanego przestępcy. O kim mowa?

Zobacz wideo „Tulipan" w rękach dolnośląskich policjantów. Udając lekarza, oszukał kobietę na blisko 270 tys. Zł

Sonda "Casanovy", czyli czy kobieta powinna pracować?

"Casanova" jest synem "Tulipana", czyli Jerzego Kalibabki słynnego przestępcy znanego w PRL. Uwodził i okradał kobiety wypoczywające w nadmorskich i górskich kurortach. To właśnie ta postać stała się motywem serialu "Tulipan". Dziś jego dorosły już syn wybrał nieco pokrewny przydomek określając nim stworzone konto na TikToku. Wcześniej próbował swoich sił w programie "Top Model" razem z siostrą Gracją, jednak tylko ona dostała się do domu modelek i modeli.

Młody Kalibabka udostępnia często różne nagrania, na których zadaje dość prozaiczne pytania wybranym przechodniom. Jednak odpowiedzi potrafią zaskakiwać. Nie inaczej było tym razem. "Casanova" zapytał napotkane dziewczyny, czy kobieta powinna pracować. Co usłyszał?

Tak, uważam, że pracując, nie myślimy o głupotach -odpowiedziała jedna z dziewczyn.

Nie zabrakło także głosów rodem ze średniowiecza.

Kobieta do garów, te sprawy. [...] Kobieta powinna tworzyć domowe zacisze, a teraz co? Chcą otwierać firmy. To nie do nich należy [...] - stwierdziła inna osoba.
 

Więcej ciekawych informacji znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl.

Czy kobieta powinna pracować? Pod filmem wiele komentarzy

Choć ostatnia wypowiedź, która padła podczas sondy ulicznej dla wielu może wydawać się mocno kontrowersyjna, to jednak internauci od razu wyczuli ironię. Pod nagraniem pojawiło się wiele zróżnicowanych komentarzy. 

Ja sobie nie wyobrażam za kurę domową robić - pisze użytkowniczka TikToka.
Ostatnia spoko i nie chodzi o to, że kobieta do garów, bo sam jestem kucharzem i sprzątać lubię, ale to, co mówiła o domowym zaciszu, kobieta je tworzy.
Niech każda kobieta się spełnia. W domu czy w pracy - czytamy w komentarzach.

Film obejrzało w sumie niemal 180 tysięcy internautów, a przeprowadzona w Warszawie sonda uliczna przypadła do gustu niemal ośmiu tysiącom użytkowników TikToka. A wy co sądzicie?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.