Paweł Małaszyński pokazał syna. Jeremiasz bawił się na studniówce. Wygląda jak kopia mamy

Paweł Małaszyński zwykle nie pokazuje rodziny w mediach społecznościowych, ale teraz miał ku temu ważny powód. Jeremiasz w sobotni wieczór bawił się na studniówce.

Paweł Małaszyński nigdy nie stawiał sławy na pierwszym miejscu i rzadko bywa na imprezach branżowym. Aktor stara się poświęcać jak najwięcej czasu rodzinie, jednak ten temat pozostaje w jego sferze prywatnej i raczej na próżno szukać informacji o życiu za kulisami sławy. W 2002 roku wziął ślub z Joanną Chitruszko, z którą doczekał się dwójki dzieci - Jeremiasza i Lei. Właśnie zrobił wyjątek i pokazał syna. Miał ku temu ważny powód.

Zobacz wideo Paweł Małaszyński w nowym sezonie "Usta usta"

Syn Pawła Małaszyńskiego bawi się na studniówce

Paweł Małaszyński właśnie podzielił się wyjątkowym kadrem. Jeremiasz Małaszyński sobotni wieczór spędził na zabawie podczas balu studniówkowego. Ubrany w czarny garnitur zapozował ze swoją towarzyszką, która zachwyciła w długiej połyskującej sukni. Ciężko oderwać od nich wzrok.

Czas płynie bardzo szybko i wychodzi na to, że zostało 100 dni do matury - pisał Paweł Małaszyński.
 

Fani aktora życzyli jego synowi powodzenia podczas zbliżającego się egzaminu, ale zwrócili również uwagę na jeden szczegół. Jeremiasz Małaszyński to kopia matki.

Syn to skóra zdjęta z mamy.
Powodzenia! Dla rodziców również, bo to stresujący dla nich czas.
Wow! Ależ ten czas leci... - czytamy w komentarzach.

Jeremiasz Małaszyński w kwietniu tego roku będzie obchodzić 19. urodziny, a już miesiąc później przystąpi do matury. Z jego profilu na Instagramie dowiadujemy się, że trenuje w klubie piłkarskim RKS Okęcie. Oprócz tego chętnie bierze udział w sesjach zdjęciowych. 

Więcej zdjęć syna Pawła Małasyńskiego znajdziesz w naszej galerii na górze strony.

Więcej o:
Copyright © Agora SA