Rafał Jakóbiak komentuje domniemane rozstanie z Małgorzatą Ohme. Pisze o złośliwości

Rafał Jakóbiak w rozmowie z portalem show-biznesowym skomentował doniesienia na temat rozstania z Małgorzatą Ohme. Jego słowa wszystko wyjaśniają. Mężczyzna postawił sprawę jasno.

Małgorzata Ohme była przez wiele lat związana z Rafałem Ohme. Dziennikarka poznała go podczas studiów psychologicznych na Uniwersytecie Warszawskim. Razem ze starszym o 16 lat wykładowcą ma dwójkę dzieci: 18-letniego Jerzego i 13-letnią Klarę. Później media rozpisywały się o jej przelotnej relacji z Bartoszem Węglarczykiem, ale sama zainteresowana nigdy nie komentowała tych doniesień. Przez ostatni czas była związana z Rafałem Jakóbiakiem. W prasie pojawiły się głosy na temat ich rozstania, co mieli sami zasugerować na Instagramie w serii dziwnych wpisów. Rafał Jakóbiak postanowił zabrać głos w tej sprawie.

Polecamy: Małgorzata Ohme rozstała się z narzeczonym? Doniesienia o ich relacji dają do myślenia

Zobacz wideo Małgorzata Ohme komentuje udział psychologa w show Dody. W punkt!

Małgorzata Ohme i Rafał Jakóbiak nie są już razem? Mężczyzna dementuje plotki o rozstaniu

Rafał Jakóbiak w rozmowie z Pudelkiem definitywnie odciął się od medialnych doniesień na temat kryzysu w związku z Małgorzatą Ohme. Powiedział wprost, czy ze sobą zerwali.

Nie, to nieprawda. Usunięcie zdjęć i wymowne komentarze to była taka złość czasowa - podkreślił.

Jak widać para nadal jest razem. Warto jednak dodać, że plotki na temat ich rozstania wzbudził pewien fakt na Instagramie. Para przestała się obserwować w mediach społecznościowych. Dziennikarka usunęła także wszystkie zdjęcia z partnerem. Oprócz tego dzielili się z internautami serią niepokojących zdjęć na Instagramie, które mogły świadczyć o końcu ich miłosnej relacji.

Macie czasami takie poczucie, że wróciliście do siebie? Do opuszczonego dawno domu, który w przeciwieństwie do człowieka potrafi wiernie czekać. (...) Kolejna podróż za mną, nie wybieram się szybko w następną. Celebruje chwile, zanurzam się w smakach i zapachach życia.
 

Co o tym myślicie?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.