Magda Gessler jak diwa na starym zdjęciu. Fanka: Myślałam, że to Alexis z "Dynastii"

Magda Gessler opublikowała na Instagramie zdjęcie sprzed niemal 30 lat. Restauratorka chciała udowodnić, że jej uroda jest w pełni naturalna.

Magda Gessler jest barwną postacią polskiego show-biznesu. Charyzma, oryginalność i nieco ekscentryczny styl bycia przysporzyły restauratorce wierne grono fanów, ale także licznych hejterów. Gwiazda wydaje się jednak nie przejmować niepochlebnymi opiniami. Niedawno "kreatorka smaku" opublikowała na Instagramie zdjęcie wykonane przed niemal 30 laty. Ciężko ją rozpoznać.

Zobacz wideo Magda Gessler zachwycona manierami wnuczki: Elegancka Nena

Magda Gessler jak diwa na starym zdjęciu. Fanka: Myślałam, że to Alexis z "Dynastii"

Magda Gessler cieszy się dużą popularnością na Instagramie. Restauratorkę obserwuje ponad 1,2 miliona internautów. Ostatnio gwiazda podzieliła się z fanami zdjęciem sprzed lat. Gospodyni "Kuchennych rewolucji" miała wówczas ciemne włosy. "Kreatorka smaku" zaznaczyła także, żeby zwrócić uwagę na jej pełne usta. Fotografia ma raz na zawsze uciąć spekulacje, jakoby Gessler zawdzięczała je zabiegom medycyny estetycznej.

Rok 1995. 28 lat temu! Moje usta, jakie są, niech każdy widzi. Nic się nie zmieniło. Ta sama otwartość na życie, świat. Ta sama miłość do ludzi. Jak myślicie, o czym wtedy marzyłam? - pytała gwiazda.

Magda GesslerMagda Gessler Fot. Instagram.com/magdagessler_official

W komentarzach fani komplementowali restauratorkę. Próbowali także odgadnąć, o czym wówczas marzyła.

Błysk w oku taki sam.
Pani jest cały czas piękna! Kocham panią za poczucie humoru, za przeżycia, za chęć pomocy, za luz.
Jedyne marzenie, jakie widać w pani oczach, to chyba aby nic się nie zmieniło. Bo widać piękna spełniona kobietę. Gratuluję pani - pisali internauci.
Jak Kate Bush.
W pierwszej chwili myślałam, że to Alexis z "Dynastii".

Kogo wam przypomina?

Magda GesslerMagda Gessler zaprasza na słodkie faworki. Przygotujcie się na spory wydatek

Więcej o: