Anna Lewandowska zaprosiła brata na lekcję bachaty. Ale się działo!

Anna Lewandowska przyleciała do Polski. 29 stycznia gościła w "Dzień dobry TVN", a następnie wzięła udział w 31. finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Między obowiązkami służbowymi trenerka odwiedziła swojego brata. Relacją z pobytu podzieliła się na instagramowym profilu.

Anna Lewandowska nie może narzekać na nudę. Trenerka ma wręcz napięty grafik. Jej wizyta w Polsce zazwyczaj jest wypełniona po brzegi najróżniejszymi eventami. Nie inaczej jest i tym razem. Żona Roberta Lewandowskiego rozpoczęła właśnie kolejny obóz treningowy w Dojo Stara Wieś. Przyjazd do kraju połączyła z innymi obowiązkami.

Aleksandra KwaśniewskaKwaśniewska uwiła klimatyczne gniazdko. Kwiaty w łazience to początek

Zobacz wideo Anna Lewandowska w zmysłowym tańcu na zjeździe bachaty. Oj, Robert będzie zazdrosny!

Impreza goni imprezę

W niedzielę 29 stycznia 2023 roku w  "Dzień dobry TVN" Anna Lewandowska zasiadła na kanapie, aby podsumować wyzwanie Healthy & Active. Zadała szyku w klasycznym zestawie - kremowym płaszczu, grubo plecionym swetrze i szerokich, szarych spodniach.

Nie mogę uwierzyć, że cztery tygodnie naszego wyzwania "Healthy & Active" właśnie dobiegły końca. To był bardzo pracowity miesiąc - podsumowała na Instagramie.

Później udała się do studia WOŚP, gdzie wsparła swoją obecnością i hojną wpłatą działania Jerzego Owsiaka. Licytacja miejsca na jej obozie treningowym w Dojo Stara Wieś osiągnęła zawrotną kwotę ponad 130 tysięcy złotych.

Nie wyobrażam sobie stycznia bez Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, którą wspieram od czasów, gdy byłam dzieckiem. Czerwone serduszko na kurtce zawsze napawało mnie dumą. Tak jest do dziś - wyznała.
 

Odwiedziny u najbliższych

Z wizytą wpadła też do brata. Trenerka zawsze podkreśla, że rodzina jest dla niej najważniejsza i nigdy nie zapomina o bliskich. Lewandowska przyjechała do Piotra Stachurskiego nie sama. Towarzyszyli jej goście z Hiszpanii, którzy wezmą też udział w obozie treningowym. Jednym z zaproszonych na event jest trener bachaty, Mathias Font.

Anna Lewandowska spędziła miły czas z bratem, jego żoną i ich córką Łucją. Wyściskała swoją bratanicę, której jest matką chrzestną, a następnie wraz ze swoim instruktorem tańca, zaprosiła bliskich na krótką lekcję bachaty. Zdjęcia Anny Lewandowskiej i jej najbliższych znajdziecie w galerii u góry strony. 

Katarzyna Cichopek, Maciej KurzajewskiCichopek i Kurzajewski wyszli ze studia TVP i wsparli WOŚP. Przykleili serduszka

Więcej o: